Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mennyire jött be a Tinder?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire jött be a Tinder?

Figyelt kérdés

Az az érzésem nem csak a férfiak szívnak a társkeresőkön, ezért mindkét nemnél érdekel hány matched volt, és ebből meddig jutottál a randiban? Írd oda hány éves vagy + nemet. Tudom ez a gyakori, és itt lódítani szoktak, de most ne tegyétek.

Kezdem én:

Kb. 5 hét alatt 2 match, az egyik superlikeból. Az egyik komolytalan volt, alig akart chatelni, a másik komolyabb volt, de végül nem jött be.

26/F



2019. márc. 10. 17:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

8 órája vagyok fent. 😀

Ezalatt 5 match + elvileg még vannak, ha jól értem, de csak 11 óra múlva folytathatom.

1 csaj írt közülük rám és egynek írtam. Aki írt, azzal elég lapos beszélgetés alakult ki, de már nem ír.

Akinek írtam azzal kicsit jobb a helyzet.

Meglepő hogy milyen csinos nőkkel matcheltem. Nem gondoltam volna...


30F

2019. márc. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%

Amíg tindereztem, kb. félévente volt egy matchem, annak is a többsége véletlenül. Két randi jött össze onnan, de mindkét lány kiábrándult belőlem, ahogy élőben meglátott.

Ahogy a többi társkeresőn, Tinderen is csak akkor van esélyed férfiként, ha olyan jól nézel ki, mint Brad Pitt és Johnny Depp együttvéve kétszer.

2019. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%

Olyan mennyiségű férfi közül válogathatnak a nők a Tinderen, hogy valahol természetes, hogy csak a legjobban kinéző férfiakkal állnak szóba és úgy gondolják, hogy kedvükre szórakozhatnak a férfiakkal, hisz végtelen utánpótlás van.


Én is fenn vagyok a Tinderen, több tucat match-csel (nagyon kevés nőt húzok jobbra, mivel nem vagyok a cicababák híve), 99+ like vár még rám (tudtommal ez a legmagasabb szám, amit a Tinder mutat), szinte 100%-os válaszaránnyal, sőt rám is szoktak írni a nők maguktól, ha nem írok elég gyorsan, tehát nem tartozom a reménytelen esetek közé. Mégis meg kellett tanulnom a saját bőrömön, hogy a Tinderen lévő nőkkel SEMMIT sem lehet kezdeni, mert a férfiakat értéktelen, eldobható tárgynak tekintik, egyszerűen annyi van belőlük.


Úgyhogy most már semmit sem csinálok. Max válaszolok, ha rám írnak, de nem szervezek randit, egyszerűen nem érdekel az egész, élőben legalább egy minimális tiszteletet megadnak a nők.

2019. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez nem, de a Thunder az már vagy 23 éve bejön. :)) Hardcore will never die! :XD F
2019. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Clay Morrow ***** válasza:

Talán már leírtam jó párszor, de frissítsünk egy kicsit. Jó másfél éve lassan, hogy Tinder-ezek, fogalmam sincs hány match-em volt eddig, nem is tudnám hirtelen hogy hány, de ha nagyon akarnám meg tudnám számolni. Átlagot lehet persze számítani, de van mikor egy héten alig jön 1-2 match, aztán van mikor naponta több is, de fogjuk rá, hogy átlagban hetente 1-3 match között mindig volt. Ez idő alatt 1 kapcsolatom volt Tinder-ről, más randim semmi nem volt, egyszer hívott el egy lány aki épp a városomban tartózkodott, de egészségügyi okok miatt nem tudtam elmenni. Bár az utóbbi fél évben Tinder-eztem ugyan, de reális szándékom hogy tényleg megismerjek egy lány az december közepén volt utoljára, azóta nagy ritkán hülyeségből ráírtam pár lányra, vagy max bókoltam egyet és annyiban hagytam. A legutóbbi 60-70 párom "érintetlen", csak ott pihengetnek mint némi trófeák.


Férfi.

2019. márc. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!