Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a célravezetőbb magatar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a célravezetőbb magatartás? Legyen a férfi már a személyes találkozó előtt őszinte vagy élőben úgy is minden kiderül?

Figyelt kérdés

Férfiként nemrégen kezdtem társkeresőzni és feltűnt, hogy a legtöbb nő úgy állítja be az ideális férfit, hogy 175-190cm és max 85-90kg testsúly. A valódi testsúlyom 100-103kg között van, és minimális pocakom van, 95cm derék, 36 farmer méretet hordok. Szóval kipróbáltam, hogy átállítom az adataimat 85 kilóra és kapásból ketten rám is írtak egyik hölggyel le is beszéltünk egy találkát. Szóval számomra nagyon fura, hogy egy férfinél nem a testalkat alapján szelektálnak hanem a súly alapján. 10 évig versenyszerűen sportoltam, 16 évesen is több voltam mint 85kg. De ami számomra furcsa, hogy a baráti társaságomban férfiak között senki sincs 90kg alatt, pedig vagyunk jó néhányan.

Kellemetlenül érzem magam amiatt,mert "csaltam" a súlyommal kapcsolatban, de azt gondolom, hogy ha nem vagyok dagadt, akkor emiatt nem fog csalódni a partnerem.

Ti mit gondoltok erről?



2019. ápr. 3. 19:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%
A férfiak főleg életkorral. Amikor elváltam 37 évesen volt egy-két randim "negyvenes" meg "ötvenes" pasival is. Mindkettő kb 10 évet csúsztatott. Az ötenes pasi konkrétan egy apóka volt. Nyilván nem is friss képet használtak.
2019. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%
Ez annyira szánalmas férfiaktól és nőktől is egyaránt, hogy centiken és kilókon múlik az ismerkedés. Szomorú, hogy ilyen felszínes világban élünk. :-( Nekem a mackós pasik is tetszenek. 35/n
2019. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Én alapjáraton úgy vagyok vele, hogy taszít ha valaki hazudik. Akár ilyen kis dolgokban is.

De egyébként ez a testsúly dolog meg olyan, hogy képről lehetetlen megmondani. Én megmondom őszintén, hogy rengetegszer meglepődök amikor ez szóba kerül. Mikor mondjuk egy vékonyabb, szálkás ismerősöm mondja, hogy ja hát ő 80 kiló. Én meg csak lesek, hogy azt mégis hogy amikor egy gramm zsír nincs rajta. Szerintem a testalkatnál tényleg az a lényeg, hogy szemre jó legyen.

2019. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
46%
Egyáltalán kötelező megadni testtömeget? Ha nem, akkor egyszerűen hagyd üresen.
2019. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Ma fogunk találkozni, majd eldől elégedett lesz-e látvánnyal. Lehet hogy tényleg az a célravezető, ha nem adja meg a testsúlyát csak azt írja oda hogy sportos.

A súly nagyon relatív a nőnél is, mert nagyon nem mindegy hova koncentrálódik, és milyen az állaga.

2019. ápr. 4. 08:20
 16/20 anonim ***** válasza:

Ez vicces. A párom 95 kg körül van, "túlsúlyos" a BMI-je, de igazából csupa izom, kisportolt alkata van. Az én BMI-m 23 körül van, ami elvileg szintén nem nádszál, mégis S-es ruhákat hordok... Nem tudom mikor jönnek végre rá az emberek, hogy a testsúly nem feltétlenül áll egyenes arányban a testalkattal és mennyit számít az izomtömeg.

Különben meg felszínes súly alapján párt keresni, de Téged sem értelek, hogy miért akarsz ilyen sekélyes nőkkel bármiféle kapcsolatot létesíteni.

2019. ápr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem gondolom,hogy a kiszemelt hölgy sekélyes lenne, mert amikor beszélgettünk csak annyit kérdezett, hogy tényleg én vagyok-e a képen? Ezt én is megtettem. Sőt, azt is megkérdeztem tőle, hogy mikor készült a kép róla és annyit válaszolt, hogy nem olyan rég. Ez olyan sejtelmes, én legalább odaírtam a pontos dátumot, de attól még felkeltette az érdeklődésemet.

Ami a méreteket illeti, simán besétálok egy jobb öltönyüzletbe és megveszem az 54-56 slim öltönyöket(gyártója válogatja) és olyan mintha rám szabták volna, múltkor meg is jegyezte az eladó, hogy tiszta konfekció méretem van. Mondjuk nem könnyű 45 nyakmérettel slim inget venni, de azért lehet találni. :)

2019. ápr. 4. 16:01
 18/20 A kérdező kommentje:

Egy férfi miért "csal" az életkorával? Ha 2 évvel öregebb, akkor már nem alkalmas apának? Még nőknél megértem, hogy próbálnak szépíteni a valóságon, de egy férfinél tényleg ennyit számít a kora?

Viszont az feltűnt a keresgélés során, hogy a 35-40 közötti fiatalos nők, akik ráadásul családban gondolkodnak, azok fiatalabb vagy max egykorú férfiakat keresnek. Akik külsőleg nem olyan tökéletesek azok viszont vagy egykorú vagy picit idősebb partnert jelölnek meg a ideálisnak.

2019. ápr. 4. 16:05
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem volt belőle semmi probléma, szóval túl van ez a dolog lihegve szerintem. Jó este volt... :)
2019. ápr. 5. 00:25
 20/20 anonim ***** válasza:
írj be 99-ez elég ha 2 számjegy a többit meg simán ráfoghatod a mérlegre, hogy az csalt
2019. júl. 8. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!