Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várja el egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el egy férfi ismerkedéskor, hogy a nő hívja fel telefonon? Mármint úgy, hogy nem volt személyes találkozó, és a férfi sem ajánlotta fel, hogy ő hívja fel a nőt.

Figyelt kérdés
2018. dec. 24. 11:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Írd már le név szerint hogy ki várja el! Nem tudom hogy te milyen párhuzamos valóságban élsz, de ahol én élek, ott a férfiak teszik meg a lépéseket. Válts dimenziót szerintem!
2018. dec. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
És ha csak nem akár telefonon beszélni?
2018. dec. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem tetszik? Lépj tovább.
2018. dec. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát, most egy ilyenbe futottam bele, nem kell nekem esni.
2018. dec. 24. 12:19
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Ő mondta konkrétan, hogy azt várja el, hogy te hívd, vagy csak abból következtetsz erre, hogy ő magától nem hív? Mert az csak annyit jelent, hogy nem érdekled, nem azt, hogy rád vár. De ha meg rád vár, akkor kopjon le, nehogymár neked kelljen férfiként viselkedni.
2018. dec. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ő mondta, hogy hívjam fel, és leírta a számát is. Hát én meg nem fogom, amúgy sem vagyok egy telefonon csevegős típus, miattam senkinek nem zsibbad le a füle.
2018. dec. 24. 12:34
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Mi a kérdés? Neked ez a pasi nem kell, ezért nem is hivod fel. Kész pont. Ez nem kérdés, hanem a te döntésed.
2018. dec. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%
Ideje lenne végre neked is tenned valamit. Nem lehet mindent a férfiakra várni. Azoknak az időknek vége és ti akartátok.
2018. dec. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Azért várja el, mert egy férfiatlan kis hercegnő😀Ilyenekkel nem kell foglalkozni.
2018. dec. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jó az ízlésed 😂
2018. dec. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!