Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire utalhat, aki ilyeneket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalhat, aki ilyeneket ír személyes találkozó előtt?

Figyelt kérdés

A legtöbb nő főzni sem tud, az nagyon jó, ha te igen.

A lány, akivel a legutóbb randiztam, egyáltalán nem úgy nézett ki, mint a képeken, nem tetszett hogy agyon van sminkelve, illetve hogy elvárta azt, hogy vagyonokat költsek rá.

Nem tetszettek a volt barátnőm volt párkapcsolatai, nem tetszettek azok, akikkel járt előttem. Továbbá megcsalt engem egy másik férfival. Régebben sokkal csinosabb volt, most már nem az. Ő könnyen tud ismerkedni, mivel közvetlen, nagydumás lány.

Legszívesebben kikötöznélek, hogy ne menj szórakozni a barátnőiddel.


2017. dec. 12. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra,hogy nem normális és még most azonnal tiltsd le,menekülj,ha kedves az életed!
2017. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mentális betegségre.
2017. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra utal, hogy még most fogd menekülőre, amíg nem késő.
2017. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteg.
2017. dec. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%

Ha tudsz főzni, az nála egy jó pont.

Az előző lány kivel randizott nem tetszett neki a 20 kilól vakolat akarom mondani smink miatt, és az se tetszett neki, hogy a csajszi azt akarta fizesse ki neki a pasas a kozmetikumait.

Az exe előző hapsijai nem tetszettek neki, és az exe meg is csalta. Továbbá arról is beszámol hogy megcsúnyult az exe, de jól tud ismerkedni.


Az utolsó rész meg csak annyi hogy fél hogy elveszít téged is. Fél gondolom hogy megcsalod vagy ilyesmi.


Bocsi nem látok a fejébe. Srácként ezt köveztettem ki az én szivemmel és logikámmal. Hogy ő mit ért ezek alatt, csak ő tudna rá választ adni.

2017. dec. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy őszintén elmondta az elvárásait vagy bolond. Vagy mindkettő egyszerre.
2017. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kis ember beszél mindig másokról...


Én már ott feladtam volna, hogy a volt nője volt kapcsolataival ennyit foglalkozott. Vagy ha nem, akkor az vágta volna ki a biztosítékot, hogy nem akar sehova engedni. Őszintén, nem találkoznék vele a helyedben. Nem azért, mert közveszélyes, hanem mert nincs jövőnk együtt és semmi értelme találkozni egy ilyen kijelentés után.


Én tudom, milyen egy féltékeny, önzőn "szerető", minden lében kanál férfit elviselni. Te ne akard tudni. :)

2017. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Beteg. Semmilyen személyes találkozó nem lenne egy ilyen után.
2017. dec. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Arra, hogy egy tetvedék kis f.os. Régen ilyeneket szívattam, amikor szingli voltam, és évekig ilyenek jöttek értelmes férfiak helyett.
2017. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bohóc ez. Eleve miért kell neked ezekről tudnod pláne ilyen stílusbam.


Szerintem amúgy egy nagyképű majom aki már randi előtt kiköti hogy ki akar majd sajátítani tudj főzni stb.


Se stílúsa se érzéke ha valaki közli is mit szeret stb azt sem így adom elő..


A kiközözősdi talán harmatgyenge poén akart lenni de minden vicc fele igazságra hajaz legalábbis nem ilyen szövegkörnyezetbe kelett volna tegye az más ha játékos kommunikáció van.


Feljetőnek tűnik ha jót akarsz.



F30

2017. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!