Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a célravezetőbb magatar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a célravezetőbb magatartás? Legyen a férfi már a személyes találkozó előtt őszinte vagy élőben úgy is minden kiderül?

Figyelt kérdés

Férfiként nemrégen kezdtem társkeresőzni és feltűnt, hogy a legtöbb nő úgy állítja be az ideális férfit, hogy 175-190cm és max 85-90kg testsúly. A valódi testsúlyom 100-103kg között van, és minimális pocakom van, 95cm derék, 36 farmer méretet hordok. Szóval kipróbáltam, hogy átállítom az adataimat 85 kilóra és kapásból ketten rám is írtak egyik hölggyel le is beszéltünk egy találkát. Szóval számomra nagyon fura, hogy egy férfinél nem a testalkat alapján szelektálnak hanem a súly alapján. 10 évig versenyszerűen sportoltam, 16 évesen is több voltam mint 85kg. De ami számomra furcsa, hogy a baráti társaságomban férfiak között senki sincs 90kg alatt, pedig vagyunk jó néhányan.

Kellemetlenül érzem magam amiatt,mert "csaltam" a súlyommal kapcsolatban, de azt gondolom, hogy ha nem vagyok dagadt, akkor emiatt nem fog csalódni a partnerem.

Ti mit gondoltok erről?



2019. ápr. 3. 19:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Azt hogy ez rosszul fog elsülni.
2019. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ami lemaradt hogy 184cm mellé társul a 100kg.
2019. ápr. 3. 19:07
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Látod ezt a jelenséget én sem értem. Ha szemre jó vagy, akkor nem tök mindegy, hogy az kilóban mennyi....

32/f

2019. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%

És mire szàmítasz a randin, ha behazudod magad egy 80 kilós Brad Pittnek, miközben egy 103 kilós Danny de Vito vagy?! Én akkora pofont adnék neked, hogy az időmet raboltad a kamuzásoddal, hogy a fal adná a másikat!


Fogyj le, vagy vállald, hogy mekkora vagy!

2019. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A felrakott képen én vagyok 100 kilósan és 7 hónapja készült, szóval nem vezettem félre, azt fogja kapni amit a képen lát.
2019. ápr. 3. 19:12
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert rengeteg a kövér ember, és a többlet súly esetén mindenki a zsírra gondol, nem az izomra. Főleg egy bizonyos koron túl. Két azonos súlyú ember testalkata ég és föld lehet a testzsír arány függvényében.

Ha nálad valóban ez a helyzet, akkor ez megbocsájtható hazugság, főleg, ha friss fotók vannak fent trükközés nélkül.

2019. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs lefogyni, jól érzem magam a bőrömben. Az egyik válaszoló írja, hogy a magasságból kivonnak 100 egységet és annyi az ideális testsúly......hát ez inkább a nőknél jönne be szerintem.
2019. ápr. 3. 19:17
 8/20 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem szép dolog kamuzni, de a baj hogy a férfiak nagy része csinálja.

A nők meg az életkorból tagadnak le.

2019. ápr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A férfiak mivel szoktak "kamuzni"?
2019. ápr. 3. 19:25
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Csak a saját és az ő idejét húzod. Én biztos otthagynálak, nem azért, amennyi kiló vagy, hanem mert már az elejét hazugsággal kezded. Komolyan, minek?
2019. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!