Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennének a nők akkor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének a nők akkor, hogyha nem lenne lehetőségük ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nők alig írnak ilyet, azért is kérdem. Sokan írják, hogy valamilyen társasági eseményen ismerkednek, nyilvános helyen, esetleg munkahelyen, tehát ha már valamennyire ismerik a férfit, és ilyen irányba terelődik a beszélgetés. Ebben az esetben, ha az illető férfi kezdeményez, a tudtára adja, hogy tetszik, akkor a nők hajlandók arra, hogy jobban megismerjék az illetőt, ha valamiben szimpatikusnak találják ők is az adott férfit.

De mit tenne egy nő akkor, hogyha nem lenne semmi ilyen lehetősége, tehát nincsen olyan helyzetben, hogy férfiakkal ismerkedjen? Felregisztrál egy társkeresőre, vagy esetleg reménykedik abban, hogy hátha megszólítja majd valahol valaki?


2019. márc. 31. 12:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
41%

Nem társkeresőzöm és nem vagyok annyira jó helyzetben, mert finoman szólva is átlagos vagyok, mégis elutasítom a facebookos megkeresést, rám írást. Ami egyébként roppant ritkán történik meg.

Egyszerűen azért, mert nem kultiválom az ilyen ismerkedést, én is azt szeretem amiről a kérdésben írtál, hogy megismerkedek valakivel valahol és ha már ismerem valamennyire, esetleg elmélyítjük a kapcsolatunkat. És mostanában én sem vagyok ilyen helyzetben, de ez van. Nem vagyok társfüggő, nem fogok emiatt kétségbe esni. Már jó ideje egyedül vagyok.

2019. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

#15 Végülis nem írtad, hogy mit értesz az alatt, hogy valakinek nincs lehetōsége? A körülmények miatt? Nincsenek a környezetében férfiak? Vagy önmaga miatt?


Lehetōséget teremteni ismerkedésre bárkinek lehet. Nincs olyan, hogy ne lenne semmilyen lehetōsége ismerkedni.

2019. ápr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Talán mind a kettőt értettem alatta. Szerintem a kettő között elég nagy átfedés van.
2019. ápr. 1. 11:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!