Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennének a nők akkor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének a nők akkor, hogyha nem lenne lehetőségük ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nők alig írnak ilyet, azért is kérdem. Sokan írják, hogy valamilyen társasági eseményen ismerkednek, nyilvános helyen, esetleg munkahelyen, tehát ha már valamennyire ismerik a férfit, és ilyen irányba terelődik a beszélgetés. Ebben az esetben, ha az illető férfi kezdeményez, a tudtára adja, hogy tetszik, akkor a nők hajlandók arra, hogy jobban megismerjék az illetőt, ha valamiben szimpatikusnak találják ők is az adott férfit.

De mit tenne egy nő akkor, hogyha nem lenne semmi ilyen lehetősége, tehát nincsen olyan helyzetben, hogy férfiakkal ismerkedjen? Felregisztrál egy társkeresőre, vagy esetleg reménykedik abban, hogy hátha megszólítja majd valahol valaki?


2019. márc. 31. 12:25
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
És természetesen feltéve, hogy nincsen párja a nőnek, de ez nyilván egyértelmű, azért nem írtam le az ismerkedési hajlandóságnál.
2019. márc. 31. 12:27
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván személyiségfüggő. Van, aki összeszedné a bátorságát és megszólítaná, aki tetszik neki, van, aki begubózva ülne. Volt egy barátnőm, aki kb. kora tinikorunk óta szerelem-mániás volt, zabálta a romkomokat, romantikus regényeket, és várt. Aztán rájött 20-as éveink elején, hogy nincs sok értelme csak várni, felment Tinderre, és randizgatott. Most is olyan palival van együtt, akit onnan ismert meg.
2019. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

A szüleim elég nehezen viselték, hogy felnőttem, ezért folt egy időszak az életemben, amikor folyton a sarkamban voltak. Nos, én ezt az ismerkedés lehetőségének a hiányának tudom be, hiszen ki akar olyan nővel ismerkedni, akiről lehetetlen lerázni a szülőket, igaz? (Az akkori baráti köröm is elpárolgott mellőlem.)

Tudod, mit csináltam abban az időszakban? Úgy döntöttem, hogy nem ismerkedek, amíg a szüleimmel nem sikerül rendezni a helyzetet, és addig tanultam, dolgoztam, azzal foglalkoztam, hogy stabilizáljam a helyzetemet a munka terén, pénzt gyűjtöttem, hogy lehetőségem legyen a szüleimtől külön költözni (és lehetőleg ne albérletbe).

2019. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
18%

3, ésszerű döntés volt tőled amit tettél! A szüleidnek hálás is lehetsz ezért. Pénz nélkül, nem jól fizető munkát végezve sokan mégis a nagy semmire esküvőt csinálnak és gyerekeket. Nem az a fontos hogy valaki állandóan kapcsolatban legyen, az önálló életet egyedül kell beindítani és az anyagiakat gyűjteni, hogy legyen mire alapozni.


A társkereső 99%-ban a legalja emberek közössége. Olyanok vannak fent, akik nem kellenek senkinek.

2019. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%
"A szüleidnek hálás is lehetsz ezért." - Amióta pénzem van, tudok bánni a pénzzel, sose voltam könnyelmű, könnyűvérű, és megbízhattak volna bennem, nem vagyok nekik hálás azért, mert baromira megnehezítették azokat az éveimet, amikor sokkal könnyebb lett volna társat találni, mint most, 30-on túl, amikor már jobban köt a munka és jóval kevesebb a szabadidőm, mint diákként volt. Ők együtt felépítették az életüket, közösen összehoztak mindent anyagilag, nekem erre lehetőséget nem adtak, hogy találjak valakit, akivel közösen összehozhattam volna, mert mindenki kiszagolta, hogy mi van, és ezt senki nem akarta velem együtt a csomag részeként vállalni, még a normálisabbak sem, szóval 30 évesen egyedül vettem lakást, és most 34 évesen már vannak olyan elvárásaim a férfiak felé, hogy ugyanezt a szintet ennyi idősen hozzák, ami nyilván jó szűrő, hiszen kiesnek azok, akik még 30 fölött kapnak észbe, hogy semmi megtakarításuk, csak mostanra azok többsége, akik megfelelnének társként, már elkelt. Tehát egyáltalán nem vagyok hálás ezért a szüleimnek, mert nem volt okuk rá, hogy gátoljanak.
2019. márc. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%
Másik városba költöztem, mert ahol éltem ott nem volt sok lehetőség ismerkedni.
2019. márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
43%
Egy nőnél még így is próbálkoznak férfiak, ha azt látják, hogy nincs teljesen magába fordulva. A dologban csak annyi a csavar, hogy akiknek jobb lehetőségeik vannak, ők úgy mesélik, hogy milyen ciki, amikor valaki rájuk ír facebookon vagy leszólítja őket a buszon. Na, akiknek nincs máshol lehetőségük ismerkedni, ezek a helyzetek náluk is állnak, csak esetleg még élnek is velük.
2019. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
43%
Azért ne húzzuk már rá a dolgokra, hogy ennyi vagy annyi idősen mit keresnek a férfiak. Van egy munkatársam, van lakása, hobbija, 30 felett jár és nincs barátnője. Nem a legmenőbb, nem a leghelyesebb, de simán egy vállalható és szeretni képes srác, csak fogalma sincs, hol ismerkedjen.
2019. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

5-ös és 6-os ugyanaz vagy?


Igen, akiknek jobb a helyzetük, azok megengedhetik maguknak, hogy elutasítsanak egy Facebookos rájuk írást vagy megszólítást.

2019. márc. 31. 14:46
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
#10: És ez valami nagy kiváltság érzésed szerint?
2019. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!