Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is éreztétek már úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztétek már úgy hogy hosszabb kapcsolat után nem tudtok ismerkedni?

Figyelt kérdés

7 évig voltunk együtt a barátnőmmel.Első kapcsolatom volt de most nem tudok ismerkedni egyszerűen nem megy és nem tudom miért.Néha úgy érzem mindegy ki, de valaki legyen melletem, máskor meg úgy hogy megint időt szánni az ismerkedésre aztán bizakodni a talánra.Nagyon nem tudom mit kezdjek magammal :(

27/F


2019. márc. 24. 20:31
 1/2 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Nálam ez a mezsgye kereken 6 év. Az első és a második exem után kereken ennyi ideig képtelen voltam bárkivel is komolyabban ismerkedni.
2019. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Izabella220 ***** válasza:
Már hosszú ideje nem kellett single dolgokkal foglalkoznod,adj időt nagadnak.Idővel megszokod h nincs társad és fel leszel készülve az ismerkedéste és a vele járó procedúrákkal.
2019. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!