Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennének a nők akkor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének a nők akkor, hogyha nem lenne lehetőségük ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nők alig írnak ilyet, azért is kérdem. Sokan írják, hogy valamilyen társasági eseményen ismerkednek, nyilvános helyen, esetleg munkahelyen, tehát ha már valamennyire ismerik a férfit, és ilyen irányba terelődik a beszélgetés. Ebben az esetben, ha az illető férfi kezdeményez, a tudtára adja, hogy tetszik, akkor a nők hajlandók arra, hogy jobban megismerjék az illetőt, ha valamiben szimpatikusnak találják ők is az adott férfit.

De mit tenne egy nő akkor, hogyha nem lenne semmi ilyen lehetősége, tehát nincsen olyan helyzetben, hogy férfiakkal ismerkedjen? Felregisztrál egy társkeresőre, vagy esetleg reménykedik abban, hogy hátha megszólítja majd valahol valaki?


2019. márc. 31. 12:25
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Hát, szerintem ez egy átlagos életű nőt tekintve nem olyan nagy dolog, érthető, ha sokan elutasítják az ilyen fajta kezdeményezéseket.

De én eleve nem is nő vagyok, nekem ez pazarlásnak számítana, mert velem ilyen sosem történt. Ez egyéni nézőpont kérdése szerintem.

2019. márc. 31. 14:56
 12/23 A kérdező kommentje:
Meg eleve lehetőségem sincsen.
2019. márc. 31. 14:56
 13/23 anonim ***** válasza:
Férfi vagy?
2019. márc. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom mégis hogy kéne elképzelni azt, hogy valakinek “nincs lehetōsége erre”. Szerintem ez olyasvalami amit az ember bemesél magának.

Nōként borzasztóan keveset ismerkedem, ennek az oka nem a “lehetōségeim hiánya”, hanem pusztán a nem-akarás, zárkózottság. Ez nem tehetō össze azzal, hogy valakinek ne lenne lehetōsége. Ha elég nyílt, barátságos lennék, akkor másképp viszonyulnék ehhez, lehetōségeim lennének, csak épp nem élek velük.

Úgy vélem, hogy az ismerkedések nem egészen ezen múlnak.. aki nem tud ismerkedni, annak tökmindegy hol próbálkozik, mehet bárhova, a legtöbb helyen sikertelenség fogadja, aztán rájön, hogy talán ez nem valami helyszín-függō dolog. Mégis miért kéne az internetet, tàrskeresōket, vagy bulikat hibáztatni a sikertelenségért, miközben sok más embernek épp itt jön össze, valamilyen más okból. Nem az ismerkedés felülete teremtette meg a kapcsolatot önmagában, hanem mondjuk szociális készségeid, megnyílvánulásaid, érzéked a nōkhōz/férfiakhoz stb...

2019. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Én nem hibáztatom az internetet. 14-es, gátlásosnak érzed magad esetleg egy ilyen helyzethez, ha valaki megszólítana? És nem vágyol erre, hogy valaki valahol odamenjen hozzád?
2019. márc. 31. 15:25
 16/23 anonim ***** válasza:
51%
"5-ös és 6-os ugyanaz vagy?" - NEM.
2019. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
"Igen, akiknek jobb a helyzetük, azok megengedhetik maguknak, hogy elutasítsanak egy Facebookos rájuk írást vagy megszólítást." - Nem volt ám mindig Facebook, azt ugye tudod?
2019. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Hogyne tudnám. Akiknek ez az egész jól megy, azoknak nyilván nem számít az internet, meg az utcai megszólítás sem. Az ilyen emberek minden korszakban jól boldogultak az ismerkedést illetően.
2019. márc. 31. 15:58
 19/23 anonim ***** válasza:
49%
Erre találták ki a Tindert és társait. :D
2019. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Arra, amit a kérdésben írtam, hogyha valakinek minden kötél szakadna, és nem lenne más?
2019. márc. 31. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!