Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fele milyen csoporthoz tudnék csatlakozni, ahol esélyem volna ismerkedni?

Figyelt kérdés

A félreértések elkerülése végett mondom, hogy 29 éves vagyok, és 29 nővel voltam eddig. 21 éves koromig szűz voltam.


Az ismerkedés nagyon nehezen megy, mert nagyon nehezen és lassan értem az emberek érzéseit. És a kinézetem sem olyan szintü, ami önmagában elég lenne a figyelem fenntartásához.


Sajnos a fent emlitett problémáim miatt baráti köreim sem voltak sosem, az életem nagyobb részét depresszióval küszködve és szorongva töltöttem, egyedül. Bár igaz, hogy összesen kb összesen 3 évet kapcsolatban töltöttem különböző nőkkel.


Sajnos a sportokat nem szeretem, mert lassú mozgású vagyok, gyenge izomzatú, nem is stimulál a mozgás.


Valami szinészkedős hobbira gondoltam, hátha segít benne, hogy jobban átéljem az érzelmeimet és ha ezt nők látják, akkor lehet hogy belém szeretnek. Mert alapesetben nekem semmilyen érzelem nem ül ki az arcomra, max a nyomottság. Nem mosolygok, mert össze vissza állnak a fogaim.


2019. márc. 23. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

"hogy 29 éves vagyok, és 29 nővel voltam eddig"


És ez a legfontosabb tulajdonságod... Ejha.


Valami pua baráti kör vagy olyan helyeken esetleg ahol Johnny Bravo cosplay van.

2019. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazi PUA körbe nehéz bekerülni, maximum olyan sarlatánok közé van esélye sokaknak, mint Puafestival Jimmi, Mex Deluxe meg a többi aljas ember.
2019. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok nagyon bunkó lenni, de szerintem mindkettőtöknek (neked, és leendő párodnak) jobb lenne, ha egyelőre nem erőltetnéd ezt a dolgot. Előbb jöjj egyenesbe magaddal és a világgal, aztán ráérsz párt találni. És nem ártana a prostizással is felhagyni ha komoly kapcsolatot szeretnél.
2019. márc. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

húde nagyot mondott most valaki...sajnálom, hogy a te világképedbe csak prostizással fér bele, hogy ne csak néhány nőt dugjon meg az ember.


de tényleg, ANNYIRA fullos vitapartner vagy, két sorban porig tudod alázni az embert, ráadásul ismeretlenül (nem.)


Ez a "nem erőltetném a dolgot" 30 évesen nem opció


15 éves korom óta ezt hallgatom amugy is. Nem érdekel.


Ahogy a buta naiv, de magas érzelmi intelligenciájú nők sem fognak megváltozni, és mindig kihasználás lesz a vége, igy én sem érzem fontosnak ,hogy megváltozzak a világ kedvéért.

2019. márc. 24. 10:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem értelek. Számításaim szerint 8 év alatt voltál 29 nővel, az átlagban több,mint évi 3 nő. Akkor az ismerkedésnek melyik része nem megy? Neked inkább az elköteleződéssel, párkapcsolattal van bajod. Nő vagyok, negyven elmúltam és összesen 3 férfi ért hozzám egész életemben. Mégsem érzem úgy, hogy lemaradtam volna valamiről.


Valami hobbit találj, de az a vonzó ha a hobbiért csinálod és nem csajozás miatt. Menj el táncolni, ott mindig több a nő és vonzó, ha egy pasi tud táncolni,mást nem tudok javasolni neked.

2019. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

az elköteleződéssel mi a problémám:


-volt egy barátnőm, aki 3 hét után már a menyasszonnyi ruhákat nézegette. Totálisan önállótlan volt, mégis állandóan megprobált láncon rángatni. Nem tetszett ez a dráma. Kidobtam 1 év után.


-legutóbb egy idősebb nővel voltam, aki sikeres volt és szép. Sajnos a korkülönbség és kinézeti különbség miatt nem müködött a dolog csak 1 évig.


-az hatalmas probléma, hogy az érzelmi müködésem igen korlátozott, és a csajozás emiatt tényleg nagyon nehezen megy. Nem tudom odamenni egy nőhöz és "beszélgetni" mert a beszélgetés érzelmektől lesz érdekes. És az érzelmek váltanak ki a nőkből érdeklődést. Midnazonáltal a legalapvetőbb szociális normákkal sem vagyok sokszor tisztában.


Tánc:


leirtam, hogy a mozgás nem stimulál, rohadt lassú vagyok. Minden mozdulatom vontatott, állandoan megkapom, hogy miért nem "pörgök"


Igaz még igy is kb 2x hatékonyabb vagyok a munkahelyemen, mint az érzelmes "pörgős" kollégák.

2019. márc. 24. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!