Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért hivatkoznak arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért hivatkoznak arra gyakran, hogy őket meg kéne védeni? Ennyire csak nincs rossz világ nem?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy azt mondják, hogy egy férfi legyen erősebb náluk fizikailag. Csak mostanában mintha túltolnák ezt a dolgot.

Mint a Fidesz, csak fordított értelemben. Ők az országot akarják megvédeni állandóan, a nők meg minden második utcasarokra lapulva figyelő oroszlánokat képzelnek.


2019. márc. 17. 13:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
ui: ja, és nő vagyok (utolsó)
2019. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Hát ez borzalmasan indult, de szerencsére jól végződött. Az volt a szerencse, hogy ennek a gorillának nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Hatalmas bátorságról tettél tanúbizonyságot. De ezt előre nem lehetett tudni, és ez a szörnyű az ilyen esetekben, hogy mindenki a másikra vár, mert egyedül félnek az emberek. Vagy pedig bíznak abban, hogy abbahagyja, vagy leszáll. De ebben az esetben szerencsére volt aki lépett, érdekes módon te, a leggyengébb utas. És mivel látták, hogy nem veszélyes, a többiek is mertek utána cselekedni. De gondolom, ha netalán megütött volna, akkor is segítettek volna, valamelyik bátor utas. Hát nagyon kinosak az ilyen helyzetek.
2019. márc. 19. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!