Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért hivatkoznak arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért hivatkoznak arra gyakran, hogy őket meg kéne védeni? Ennyire csak nincs rossz világ nem?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy azt mondják, hogy egy férfi legyen erősebb náluk fizikailag. Csak mostanában mintha túltolnák ezt a dolgot.

Mint a Fidesz, csak fordított értelemben. Ők az országot akarják megvédeni állandóan, a nők meg minden második utcasarokra lapulva figyelő oroszlánokat képzelnek.


2019. márc. 17. 13:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A legtöbb pasi magát sem tudja megvédeni. Ha meg ketten vannak, akkor eselytelen.

Jobban bízom a gazspray-ben.

2019. márc. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

11: ha olyan veszélyes helyzet adódik netalán, akkor senki nem tudja magát megvédeni, nemtől függetlenül.


10: hát, az anyósokkal szembeni konfliktus az más téma, a kérdés kiírásakor ez eszembe sem jutott. De az nem árt, ha ki tud állni az ember a párjáért, amennyire csak lehet.

A kutyákat illetően szerintem az belefér, ha valaki inkább elmegy onnan, főleg, ha kóbor kutya. De nem ismerem a helyzetet, miért nem mondta azt, hogy gyere te is, és kerüljük ki együtt ezt a kutyát. Vannak, akik ennyire félnek a kutyáktól, sokszor jobb az óvatosság, mert kiszámíthatatlanok is tudnak lenni.

De hogy emiatt szakított veled, az tényleg nem értem.

2019. márc. 18. 08:22
 13/22 A kérdező kommentje:
Jaj, most olvasom újra, mert ez így furcsa volt. Most esett le, ha ezt átvitt értelemben kell venni, akkor már értem, ha nem szó szerint kutyákat kell ez alatt érteni. Ha arra gondoltál esetleg, hogy lementetek a gyerekekkel sétálni, neki meg megtetszett egy idegen nő, és ő a szemed láttára próbálkozott be nála. Hát ebből érthető, hogy szakítás lett, bár a kérdéshez már nincs köze.
2019. márc. 18. 08:31
 14/22 A kérdező kommentje:
Na mindegy, mert ez kétértelmű, az a lényeg, hogy a kutyáktól való félelem miatt hülyeség szakítani szerintem.
2019. márc. 18. 08:33
 15/22 anonim ***** válasza:
83%

Ez inkább a mindennapi életre vonatkozik.


Például van egy húgom, aki régóta sportol, ruhában nem látszik rajta, de kockahas, bicepsz, minden. Ha megyünk mondjuk aluljáróban, és elüvölti magát egy részeg, ösztönösen közelebb húz magához, vagy helyet cserél velem, mert én meg lepkefing vagyok. :)


Vagy szóban is ki lehet állni a másikért, nálam az is megvédés. Csak annyit mondani valakinek, hogy állítson magán, vagy hogy igazam van, ha épp igazam van. És itt megint csak nem az önvédelem a lényeg, hanem lehet, hogy ha Jason Momoa mondja neked, hogy kuss, akkor kussolsz, akkor is, ha nem ütne meg.

2019. márc. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
33%
Ez a kutyás sztori érdekelne részletesebben: mi lett végül? Támadott e a kutya?Miután a nő beleszeretett másba az újnak is farkasszemet kellett e már néznie kutyával vagy ha jön mégegy nagy kutya akkor amaz is lapát? Hogy fogadták ezt az okot a rokonok ismerősök? A bíró válóperen? Tényleg ez volt a valódi ok vagy csak a nadrág lett hozzávarrva a gombhoz stb??
2019. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
66%
Mit ne lehet ezen érteni? Ha egy nő retteg a férfi mellett, akkor onnan kezdve nem fog rá férfiként tekinteni. A kutya fenyegető testtartást vett fel, benne volt a pakliban, hogy támadni fog és van olyan kutya, aki támadott is volna. Ő végülis tudott számolni, mert én és a két kutya, az három, ő meg egyedül volt. A két kutyám spániel méretű, ő meg nem tudom, milyen fajta volt, de akkora, mint egy ló, hozzánk képest. Bármelyikünkkel elbánt volna külön-külön és együtt is. Álltam ledermedve és görcsösen markoltam a két kutyám pórázát és tudtam, hogy ha itt marakodás lesz, akkor járok a legjobban, ha elengedem a pórázt, de képtelen voltam őket cserben hagyni, csak még szorosabban fogtam őket és álltunk. A kutya egy ideig állt velünk szemben, aztán látszott, ahogy lejjebb megy az önbizalma, hátra fordult és ott hagyott minket. Támadott már meg kutya, pontosabban két lépést se hagyott menni, olyankor mindig az mentett meg, ha valaki arra jött és rászólt, elterelte a figyelmét. A férjem ennyit se volt hajlandó. Egyértelmű, hogy bőven elég lett volna mellettem maradnia, a kutya négyünk ellen nem próbálkozott volna. Nem emiatt fogunk elválni, de azóta nekem ő nem férfi. Ez van. Anyóssal szemben is mindig csak lapított, mint sz...ar a fűben. Gyáva és gerinctelen, szóval ismétlem, viheti aki akarja.
2019. márc. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
66%
Akit érdekel, mi miatt fogok válni, azt privátban elmondom. Az is kutya miatt van és igen, bárkivel szakítanék, aki úgy bánik egy kutyával, ahogy ő és az anyja tették és bárkivel, aki cserbenhagy másokkal szemben.
2019. márc. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
75%

10 perce történt és előkerestem ezt. Faszi el akar menni mellettem, ahelyett, hogy megkérne, hogy álljak arrébb, vagy mondja, hogy "elnézést", megfog, és arrébb tol. Velem ilyen nagyon sokszor van, ha egyedül vagyok. Ha van mellettem férfi, nem mernek hozzám nyúlni, de amúgy nagyon szívesen csinálják.


Szeretném, ha olyan lenne a párom, aki ezen kiakad úgy, mint én. Nem azért, mert a "csaját" fogják, hanem mert egy másik férfit nem ragadna derékon, hogy eltolja az útból.

2019. márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 19 éves voltam, vasággyal együtt 43 kg. A metróra felszállt egy őrült. Hatalmas darab volt, talán nem is magasságra, hanem testtömegre, izomra, hozzá valami óriási torz kopasz fej. Az egész arca el volt torzulva és nem csak a dühtől, féloldalra állt a szája, nagyon-nagyon beteg ember volt, és ahogy belépett az ajtón, elkezdett üvölteni. A metró elindult, ott volt egy egész kocsinyi ember ezzel az őrülttel. Elkezdett menni a kocsiban és sorra ráüvöltött az emberekre. Nőkre, férfiakra. Emlékszem, ahogy egy nő fölé odahajolt és artikulálatlan hangon ráordított, az meg szegény összerándult a félelemtől és kicsire húzta magát. Nem értettem, hogy mit, szerintem nem értelmes dolgokat üvöltözött, csak ordított, ahogy a torkából kifért. Így riogatott mindenkit, míg oda nem ért hozzám. A kocsi végében álltam és mire hozzámért, olyan dühös lettem, hogy azt el nem tudom mondani. Ritkán jövök ki a sodromból, de akkor nagyon. Végignéztem, ahogy sorra ijesztgeti azt a sok szegény embert és amikor megállt velem szemben és rámordított, enyhén szólva besokalltam. Baromi mérgesen belenéztem a szemébe és azt kiabáltam, hogy: - Mit ordítozol te itt nekem????!!!

Soha életemben nem fogom elfelejteni az arcát. Az a rettenetesen dühös és gonosz és torz arc hirtelen egy ijedt kisfiú arcává változott. A szemem láttára ment össze az ürge.

- Takarodj innen! - kiabáltam rá és az ujjammal mutattam neki, merre távozzon. - Mit képzelsz te magadról?


Ekkor értünk a megállóba. Hirtelen egy srác vállon ragadta és kipenderítette az ajtón. Ha jól emlékszem, beállt neki segíteni még egy férfi.


Igazából annyira vicces volt az egész.:D Főleg, hogy addig ezek a srácok se mertek semmit csinálni, amíg én meg nem ijesztettem ezt a hatalmas darab emberpéldányt.


Amúgy tényleg vasággyal együtt voltam 43 kg, Audry Hepburn hozzám képest egy túlsúlyos nő volt. :DDD

2019. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!