Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért hivatkoznak arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért hivatkoznak arra gyakran, hogy őket meg kéne védeni? Ennyire csak nincs rossz világ nem?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy azt mondják, hogy egy férfi legyen erősebb náluk fizikailag. Csak mostanában mintha túltolnák ezt a dolgot.

Mint a Fidesz, csak fordított értelemben. Ők az országot akarják megvédeni állandóan, a nők meg minden második utcasarokra lapulva figyelő oroszlánokat képzelnek.


2019. márc. 17. 13:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Én még egy nőt sem hallottam ezt mondani. Ezt a pasik szokták hangoztatni, mert féltékenyek, kisebbségi komplexusuk van, kontrollálni akarják a nőt vagy agresszívek.
2019. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Jó érzés, ha nem szól be senki, mert félnek a melletted lévő embertől. (Akkor is, ha csak apukád az.)
2019. márc. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én sem nagyon hallottam ezt még senkitől. De egyébként teljesen jogos. Viszont én ezzel inkább úgy vagyok, hogy tanuljon önvédelmet. A fizikai erővel nem sokra megy ha nem ismeri azokat az önvédelmi technikákat, amik szükségesek ahhoz, hogy mondjuk egy kést elvegyen valakitől. Szóval nem feltétlenül kell, hogy fizikailag erősebb legyen, viszont tényleg fontos, hogy meg tudja védeni magát és a környezetében lévőket. De ez ugyan úgy nagyon fontos egy nő részéről is.

Sajnos az ilyen támadások gyakoribbak, mint hinnéd. Engem próbáltak már fényes nappal megkéselni egy szál cigiért. Szerencsére ezeknek a kisebbségi férgeknek fogalmuk sincs, hogy hogyan is kell egy kést használni, szóval 150 centis csajként csavartam ki a kezéből. Ez mindaddig tök jól működik amíg ő is csak egyedül van. De ha már ott vannak veled szemben hárman négyen akkor bizony nem árt ha a párod is tanult némi önvédelmet. Sokat jártam haza késő este vonattal, elég sok ilyen attrocitás ért engem is meg sok más embert körülöttem. Szóval nemtől függetlenül nagyon fontos, hogy meg tudja magát védeni az ember. Ha megyünk valahova a párommal és szembetalálkozunk ilyen késsel hadonászós férgekkel akkor egyedül nem sokra megyek.

2019. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%
2-aki utcán támad az tutira megy: felfegyverkezve túlerő stb. Most ilyen dölöngélő részeg óbégatókat ne spóroljunk ide. Tehát az erős pasi az ilyen extrém esetektől amitől a nők félnek nem tudja megvédeni a párját inkább csak a filmben. Ugyanakkor átlagos pasihoz képest jobban helybenhagyja a nőt ha kettejük közt támad nézeteltérés otthon.
2019. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
De itt főleg a megelőzésen van a hangsúly. Ha megyek a kutyámmal, mindegy, hogy ő a világ legbambább és legbarátságosabb golden retrievere, kisebb az esély, hogy megtámadnak, ha ott van.
2019. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Pedig már rengeteg nő tanul valamilyen küzdősportot, így önmagukat is meg tudnák már védeni...
2019. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
6-os ez ámítás
2019. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy átlag férfi sem tudja magát megvédeni pl. több támadóval szemben, csak a verbális keménykedés megy ezen az oldalon is.

Aztán a hírekben olvasod (vagy ismerősi körben látod), hogy xy 35 éves szegedi lakost szénné verte egy tini 200 forintért.

Ha egy páros nő tagjának beszólnak, jobb esetben is a nő védelmére kelő férfit szarrá verik.

:(

2019. márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Utolsó, én is inkább erre gondoltam, nem arra, hogy veszélytelen világ lenne. Tehát amikor többen kötekednek, meg késsel vannak.

Abban is lehet igazság, hogy több embert kisebb eséllyel támadnak meg, még ha mind a ketten félnek is.

Amit a nők említenek, az a megvédés szerintem főleg arra vonatkozhat, amikor ilyen részeges támolygó figurák beszólogatnak. Az ilyeneket még valahogy le lehet szerelni, feltéve, ha nincs nála kés.

2019. márc. 17. 16:29
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát amikor én megvédésre gondolok, elsősorban nem az engem megerőszakolni akaró hordák járnak az eszemben, hanem annál sokkal nagyobb ellenség, mondjuk pl. az anyósom. Az az igazán férfi dolog ám, anyucival szembe menni, ha amúgy valóban a feleségemnek/barátnőmnek adok igazat...Vagy engem pl. hagyott már ott a férjem, amikor este kutyasétáltatás közben megjelent egy hatalmas kutya az utcán és fenyegető testtartást vett fel. Férjem meg rástartolt és ott hagyott engem a két kisebb kutyámmal. Aztán csodálkozik, hogy évek óta nincs szex és beleszerettem másba.
2019. márc. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!