Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálnak másképp azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnak másképp azok a férfiak, akik képesek vonzalmat kiváltani a nőkből?

Figyelt kérdés
Nem, nem a topmodell nők kellenek nekem, még mielőtt jönnétek ezzel a szokásos hülyeséggel. Sajnos semmilyen típusú nőből nem tudok vonzalmat kiváltani. Mit tesznek másképp azok a férfiak, akiknek ez kis újból megy gyakorlatilag, mint az evés például? Mi hiányzik belőlünk, akiknek ez viszont nem megy?

2019. márc. 12. 22:04
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
69%
Jobban néznek ki, mint te.
2019. márc. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
17-esnek: Az általad említett "rosszfiúk" nem léteznek így behatároltan, és akiket annak tartasz mert szerinted túlságosan vonzóak, nem mind "rossz". Nem tudnak ők se elsőre választani, ahogy a nők se, miért is tudnának, sérülhetnek és sérülnek is, emiatt érzéketlenné válnak egy időre. Persze vannak pszichopaták, és poligám emberek is, de az állandóan emlegetett "rosszfiú" kategória nem ilyen egyértelmű. Sokszor a kapcsolatokat éppen ez a kívülről jövő állandó lehúzó vélemény teszi tönkre, ami miatt a férfi gyanakszik, szakít, mást keres, összezavarodik. Sokan vannak akik magukat jófiúknak tartják, és mellette épp hogy ők becsülik meg legkevésbé a másik embert (jelen esetben a nőket, de a konkurencia férfiakat se sokra becsülik).
2019. márc. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
37%

22:


+Aki egész életében egy papucskodó, mézes-mázaskodó, nők bugyijába barátkozással jutni akaró, kedveskedő, udvariaskodó töketlen idióta volt, annak már az is rosszfiúnak tűnik, aki elsüt egy kétértelmű viccet, vagy ki mer mondani valami negatívat a nőről, akivel beszélget, vagy hozzáér a nőhöz, ilyesmik.

2019. márc. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
69%

Ennyi bullshitet összehordani egyetlen kérdés alatt...


Mit csinálnak másképp?

Elárulom: SEMMIT.

Ilyennek születtek. Genetika.


A női szexuális vonzalom arra irányul, hogy a legjobb génekkel rendelkező hímtől essenek teherbe. A génjeid meg adottság. A genetikádon nem változtathatsz.

Tetszik, vagy sem, az evolúciót nem lehet kijátszani semmilyen jólhangzó önfejlesztési módszerrel.


Egyszerű példa: én utálom a tojáslevest. A hideg kiráz tőle. De imádom a pizzát. Na ez alapján kizárt, hogy én valaha bármelyik étkezdében tojáslevest egyek. Kínálhatják akárhogy, lehet a felszolgálás bármilyen jó, még ingyen sem fogom megenni.

Viszont egy finom gőzölgő pizzáért hajlandó vagyok fizetni. Még csak nem is kell pedálozniuk, mert én magam fogom megkeresni a pizzériát, hogy hozzájussak a termékükhöz.


Érted már? És attól tartok, hogy te férfiként sajnos a nők számára egy tányér tojásleves vagy...

2019. márc. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
71%

24.

Akkor én miért tudtam a viselkedésem, gondolkodásmódom megváltoztatásával (és persze edzeni járással) eljutni a 21 éves szűz állapotából oda, hogy 25 éves koromra több mint 20 lánnyal voltam, akik mind azért feküdtek le velem, mert kívül-belül tetszettem nekik?

Beteg az agya annak a férfinak, aki kizárólag az arcra, vagy magasságra, vagy sokszor még a pénzre fűzi fel, hogy miért sikertelen a nőknél. Ha alsó 20% csúnya, vagy 165 centinél alacsonyabb vagy, vagy még adósságaid vannak, nemhogy vagyonod, akkor megértem, de a legtöbbször nem ez a helyzet, hanem átlagos arcú férfiak sírnak, hogy ők csúnyák, stb.

2019. márc. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
48%
Ha tényleg így van (ugye ezt nem lehet ellenőrizni, de tegyük fel, így van), akkor azért, mert te olyan genetikai adottságokkal rendelkezel, amelyek alapjában véve alkalmasak a női vonzalom kiváltására. Valószínűleg a kezdeti sikertelenség oka inkább csak valamilyen magatartásbeli hiányosság volt. A vonzerő mindig is benned volt, amit a kondival jobban tudtál fokozni, és néhány PUA anyag átlendített a kezdeti nehézségeken. Úgyis mondhatnám, hogy neked végig rendelkezésedre álltak az alapanyagok a pizzához, csak egy receptre volt szükséged hozzá.
2019. márc. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

"de a legtöbbször nem ez a helyzet"

És te azt honnan tudod?

20% azért elég sok embert jelent, az minden 5.

2019. márc. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Azt viszont sosem értettem, hogy azok, akik itteni elmondásuk szerint sikeresek a nőknél, miért érzik szükségét annak, hogy ezt itt egy anonim fórumon mások orra alá dörgöljék.

Azzal akartok saját magatoknak egót szerezni, magatokat jobb embernek érezni, többnek másoknál, hogy belerúgtok a többibe?


Gusztustalan, ahogy hápogjátok a közhelyeiteket, és vádaskodtok úgy, hogy fogalmatok sincs a másikról. Undorító, ahogy próbáljátok erőltetni azt a világnézet, hogy mindenkinek kizárólag a saját felelőssége az élete alakulása. Persze értem én a hátterét. Szükségetek van arra, hogy ezt érezzétek, mert így élhettek azzal a tudattal, hogy ti "megérdemlitek" a sikereiteket, amelynek ugye velejárója, hogy a kudarcokat is megérdemlik a rossz sorsúak.


Kívánom nektek, hogy a következő életetekben szülessetek PONTOSAN olyannak, mint az itt degradált "Rinyálók". Legyen pontosan olyan a genetikátok, a külsőtök, az adottságaitok. Szülessetek pontosan olyan családi háttérbe, pontosan olyan környezetbe. Érjenek titeket pontosan olyan hatások a felnőtté válásotok során, mint őket.


De szívesen megnézném, ahogy akkor is osztjátok majd az észt!

2019. márc. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
66%

Na ja, itt mindig megmondják a tutit.

Aki nem sikeres a nőknél az biztosan ápolatlan, nem fürdik, nem mos fogat, el van hízva, ropi testű, úgy öltözködik mint egy bohóc, szarul áll a haja, szar a dumája, töketlen, nem mert egy nőt randizni hívni stb. kihagytam valamit?

És sokszor marhára nem erről van szó, csak egyszerűen nem helyes a tag, nem tetszik a lányoknak és kész.

Egyetlen esélye hogy lentebb adja és valami átlag alatti csaj talán összejön neki.

2019. márc. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
71%
Semmit se csinálnak másként, csak jóképűnek születnek.
2019. márc. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!