Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálnak másképp azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnak másképp azok a férfiak, akik képesek vonzalmat kiváltani a nőkből?

Figyelt kérdés
Nem, nem a topmodell nők kellenek nekem, még mielőtt jönnétek ezzel a szokásos hülyeséggel. Sajnos semmilyen típusú nőből nem tudok vonzalmat kiváltani. Mit tesznek másképp azok a férfiak, akiknek ez kis újból megy gyakorlatilag, mint az evés például? Mi hiányzik belőlünk, akiknek ez viszont nem megy?

2019. márc. 12. 22:04
1 2 3 4 5
 11/41 Rockarc ***** válasza:
76%

Csak olyannal kezdek, aki bejon nekem. Onnantol mar csak annyit kell tenni, hogy ezt o is eszrevegye. Fontos, hogy en egyszerre csak egyre szoktam koncentralni. Sokat valogatok, de csak egyet valasztok. Epp ezert nem is hiszek ebben a tobb nyarsat a tuz folott taktikaban, nekem az nem megy. Cserebe nem is maradok eszrevetlen, onnantol meg mar csak rajtam mulik.


Hogy mit csinalok? Kerdezek. Keresem azt, ami tetszik neki, keresem azt, ami kapcsolodasi pont kozottunk. Es ezekre reagalok. Minden no mas, nincsenek tuti receptek. A bunkosagot nagy ivben kerulom, az okos noket kedvelem. Ilyeneket is szoktam bevonzani altalaban. Meglepo, de mukodik.


Mondjuk nem is irok ilyet, hogy "kis újból", ettol meg en en is vilagga szaladok.


42F

2019. márc. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
6%
Olyannak kell lemni mint egy kaméleonnak.
2019. márc. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
57%

Elmeselek egy vicces sztorit....


Van egy 41 eves ismerosom. Itt a gyk-n ismertem meg. Nem ebben a rovatban, hanem az Azsia rovatban. Nem tul jo a kinezete, nalam egy fejjel alacsonyabb, en 184 vagyom, o max 170. Vekony gyerek, kopaszodik, rancos a homloka, orra jo nagy. Fogai sem tul jok (hianyzik elol is neki), szajszaga is van. Egy londoni etteremben takarit, jo ha parszaz fontot tud felretenni. Egy halom pakival nyomorog egy 10m2-es szobaban, foldon alszik. Nincs semmije sem, csak fotos/kameras kutyujei. Nem beszel idegen nyelven, de neki azsiai no kell. Angolul jo ha tud 50 szot, ha utazik Azsiaban, atverik mindenhol. Ezert keresett meg engem, hogy mikre kell(ene) odafigyelni az utazasai soran. Ugye en Azsiaban elek evek ota, 2 azsiai nyelven beszelek folyekonyan. Humora nem nagyon van, magyarul se tud nagyon kommunikalni. Keresi a szavakat, ismetli magat, lassan beszel. Ha belekerdezek valamibe, tovabb daralja a sodert. Az azsiai felesegjeloljeivel is Google Translate-tel kommunikal. Merthogy doglenek utana az itteni nok. Szemely szerint nem tudom miert. Nem lehet megindokolni. Kicsit irigylem a sracot.


Egy 27 eves egesz helyes indonez lannyal alakul neki, aki nem topmodell, de atlagon feluli. Azt mondta a lany, csak hazassag utan fekszik le vele, de meglatta a sracot, egybol lefekudt vele. Nem gold digger, ki akarja vinni magahoz az ismerosomet Lombokra.


Tehat aki azt hiszi, hogy a tradicionalis kvalitasok (jo kulso, penz, celtudatossag, humor, jo kommunikacios keszseg) kellenek a hoditashoz, teved. Nem hinnem el, ha nem elottem tortenne.


Szoval mi kell a noknek? Nem tudom. Valami megfoghatatlan.

2019. márc. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
15%

Hogy mit csinálnak másképp?

Lényegében annyit,hogy tele vannak pénzzel és ebből eredően egy rakat szabadidővel.(Az nem számít,hogy emellett ostoba bunkó parasztok.)

Ennyi már elég is a mai "nőknek".

2019. márc. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon fontos, hogy a vonzó viselkedésű férfiak szeretik és igénylik a nőket, ugyanakkor értékelik és ezért tisztelik(!) is a komolyabb nőket. Az a nagyon ciki, amikor kiskamasz 30asok gyerekes stílusú trükközésekkel és kérdésekkel kezelik a komolyabb, szerény, dolgos nőket, ahelyett, hogy a romantikus, udvarló, őszinte szerelmes oldalukat mutatnák nekik.

Kérdező, ha gondolod, beszélgethetünk, ismerkedhetünk, én empatikus vagyok.

2019. márc. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 Karena26 ***** válasza:
70%

Mit csinálnak másképp a nőkből vonzalmat kiváló férfiak?

1. Őszintén érdekli őket a nő, és ezt a tudtára is adják.

2. Tetszik nekik az adott nő; a pozitív tulajdonságaira koncentrálnak, nem a negatívakra.

3. A nőre EMBERKÉNT tekintenek, egy érző, magához hasonló lényként, nem testként.

4. Tisztelik, becsülik a nőket - mindig. Akkor is, amikor egyedül vannak otthon és semmilyen érdekük nem fűződik ahhoz, hogy ezt MUTASSÁK.

5. Építenek, adnak, bátorítanak, gondoskodnak, de főként felelősséget vállalnak magukért, és mindenért, mindenkiért, amihez, akihez közük van. Nem csak heti vagy napi pár órát, hanem ilyen a természetük.

Csak ennyi. Lehet méreckedni!

2019. márc. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
5%

#9es. Engem nem kell sajnálnod, mivel tudom hol a helyem és jut is nekem nő, ettől függetlenül még nem vagyok vak és látom, milyen trendek vannak, melynek férfiak és nők egyaránt ki vagyunk téve. Amire utaltam az az, hogy sokan nem tudják, hogy hol a helyük ezért pedig boldogtalanok. Mire is gondolok ezzel pontosan...

Nos arra gondolok, hogy a nőket már kislány koruktól arra tanítják, hogy szerelemből, hormonoktól vezérelve, ösztönből válasszanak maguknál párt (mert már ezt is lehet), így hajlamosak alapos ismeretség hiányában olyat választani aki szimplán vonzó számukra, nem pedig azt akit ismer és tisztában van a kvalitásaival. Mi a baj ezzel? Semmi. Csalódnak, repetáznak, csalódnak, repetáznak, csalódnak megint, majd keresnek egy olyan hapsit, melyet Karena26 kollegina remekül felvázolt nekünk. Van ezzel baj? Dehogy van baj önmagában. Baj csak akkor van, amikor ez a bizonyos nő, már annyira fél, görcsös, kétségbeesett és sérült, hogy ezen a ponton elfelejtik hol a helyük, aztán ahelyett, hogy leszállnának a földre, nekiálnak végrehajtani a qrvából lett szűz. Mária c darabot. Ezzel sincsen probléma, hacsak nem az, hogy a téridő ezen szegletében ponthogy az fogja elhajtani őket, akinek van némi értékítélete és mivel az igazságosság is érték, amivel egyáltalán nincs összhangban az, hogy a bakiaimért könnyítést kérek a másiktól minden téren félelemből vagy frusztráltságból belétörlöm a lábam. Itt 3 választása van az ember lányának, megy még egy kört a rosszfiúkkal, tovább megy valami pszichopatához akinek mindegy, esetleg keres egy kisállat kereskedést vagy megáll önkritikát gyakorolni és kicsikarni magából valami értéket értékért cserébe, majd megállapodik egy normális emberrel.


Szóval görcsölni nem kell, nő éppenséggel jut mindenkinek. Kinek új, kinek használt, kinek újszerű, felújított stb... Ki milyet akar, azt az árat fizeti. Újat vagy újszerűt akarsz? Legyél vonzó, hagyd a belső értékeket, ha csak arra gyúrtál eddig, akkor másnak lenni nagy ár. Használtat akarsz? Készülj fel, hogy megeszi a zsebed, de örömödet elvétve leled benne. Felújított kell? Nézd át, vidd el egy körre, aztán, ha mindent rendben találtál, akkor viseld jól gondját és becsüld meg (de ettől még ő nem szalon, ugye értjük).

32/f

2019. márc. 13. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
48%

Csajozási tippek kezdőknek:

1. tipp: ne legyél ronda

2019. márc. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
91%

Te nem érted 17-es, Karena válaszát szépen lefordítottad a magad kis világképe szerint.

Attól hogy egy férfi ezeknek megfelel amit leírt, attól még nem egy behízelgő képmutató alak! Az a lényeg hogy neked ezeket a tulajdonságokat nem kifelé kell mutatnod mert nem ér semmit. Te ezeket kifelé mutatod de itt leírtad hogy mi a lesújtó véleményed, így előbb utóbb majd lebuksz és koppansz, vagy pedig érdekből van veled a barátnőd, vagy ő is hasonló hozzád és mindegy neki.

2019. márc. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
74%

Ez könnyű kérdés: Szórakoztató, vicces, jó dumás ÉS MELLETTE tökös, férfias, magabiztos, kezdeményező is.


Mindkettő rész fontos. Ha csak az első csoport vagy, akkor egy szórakoztató bohóc papucs vagy, akinek sok lány barátja van, de egyik sem akar majd tőle semmit. Ha csak a második, akkor nagyon ritkán és kevesen vesznek észre majd a nők. Ha meg egyik sem, akkor tök jogosan láthatatlan vagy a nők szemében szexuálisan.

2019. márc. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!