Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálnak másképp azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnak másképp azok a férfiak, akik képesek vonzalmat kiváltani a nőkből?

Figyelt kérdés
Nem, nem a topmodell nők kellenek nekem, még mielőtt jönnétek ezzel a szokásos hülyeséggel. Sajnos semmilyen típusú nőből nem tudok vonzalmat kiváltani. Mit tesznek másképp azok a férfiak, akiknek ez kis újból megy gyakorlatilag, mint az evés például? Mi hiányzik belőlünk, akiknek ez viszont nem megy?

2019. márc. 12. 22:04
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
52%

Pl. lealacsonyítják magukat, ahogyan te is teszed. Miért hülyeség az, ha valakinek topmodell kell?


Amúgy meg fogsz lepődni, de a szép nők általában rendesebbek, mint az átlagosak vagy a csúnyácskák.


30/F

2019. márc. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
31%

Isznak alkoholt, dohányoznak, drogoznak, erőszakosak, nemtörődömök, bunkók, sóherek, elköteleződni képtelenek, felelőtlenek, erkölcstelenek, perverzek stb.

Ezt panaszként hallottam exek exeiről. Nekik nagyon megy. :)

32/f

2019. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
66%

Csak azt tudod adni, ami benned is meg van. Hiába akarsz másoknak szeretetet adni, ha saját magadat se szereted. Hiába akarsz megbízni másban, ha saját magadban se bízol, hisz akkor állandóan kételkedni fogsz, hogy tényleg én kellek neki? Nem csak azért van velem, mert nem volt jobb? ...stb.

Foglalkozz önismerettel, önszeretettel, pszichológiával.


#2

Nálam eleve kizáró tényező az alkohol, cigi, drog, agresszív viselkedés, hűtlenség, tiszteletlenség, elhízott egészségtelen mozgásszegény életmód.

2019. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
10%
Sosem fogom megérteni az önsajnáltató teremtés koronáit. A legtöbb nőt gyerekjáték levadászni. Nagyon el seszetnek kell lenned, hogy 10-nél egyet se bìrj megfektetni.
2019. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
20%

*elcseszetnek

*10-ből

Sorry

2019. márc. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
18%

#3. Oké, az már kereken egy nő. Meg vagyunk mentve. :D Bár mondok valamit. Ők is ezt mondták. Azok után. :)

32/f

2019. márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
22%
Adom 32F kommentjét.
2019. márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
44%

Erre én is kíváncsi vagyok.

Eszes vagyok, jó munkám van, sportos test, jó stílus, igényes vagyok és a legtöbb nő átnéz rajtam. Az a kevés meg... a kifogásuk, hogy "túl intelligens, zavar hogy ennyi mindent tud"...a másik, hogy "túl hűvös". Arról én nem tehetek, hogy nem szórakoztatnak. Egy jó kis hegymászás vagy downhill fék nélkül... utána 5.10 peecig dől mindenki a röhögéstől körülöttem...adrenalinlöket után nem vagyok rideg...de a hétköznapok olyan...semmik. Nem tudnak belőlem fikarcnyi érzelmet sem kiváltani.


Azt hiszem egyedül maradok. 29/F

2019. márc. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
82%

#6


A magadfajtákat csak sajnálni tudom, hogy ha beleesenek egyszer-kétszer ugyanabba a hibába, arról csak is a nő tehet, ő maguk persze nem, ők hibátlanok, és akkor minden nőt egy kalap alá veszik.

Akkor, ezzel a hozzáállással minden pasi csak k..rógép, csak a f..rkuk vezeti őket, ösztönlények.

2019. márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senkinek nem megy kisujjból, komolyan. Akit látsz hogy mennyit csajozik, na nagy eséllyel neki is volt egy hatalmas pofáraesése évekkel ezelőtt, ami miatt az eszetlen csajozást most csinálja (ami amúgy nem jelent neki túl sokat, és nem boldog tőle). Nem fog bejönni mindenkinek ő sem. Neki meg épp valaki olyan kell aki pont lenézi a nagy csajozása miatt, semmibe veszi, az a csaj nem lehet az övé, így hát csajozik tovább. Legjobb ha olyan csajhoz mész oda aki neked tetszik, nemcsak külsőre, mert neki őszintén tudsz bókolni és ez elég nagy előny.
2019. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!