Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki mit néz amikor párt keres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit néz amikor párt keres a másikban?

Figyelt kérdés
Kinek milyen szempontjai vannak? Főleg olyan nők véleménye érdekelne, akik szeretnének gyermeket.
2019. márc. 10. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Férfi vagyok. Csak a külső és fiatalság érdekel egy nőben. Egy nő értékének 90%-át ez teszi ki. Tudom, hogy ezt kimondani, de egyébként mindenki így van ezzel. Minden férfinak ez számít, max sokan nem olyan őszinték mint én, és hazudnak.
2019. márc. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
#2-es: Lehet én vagyok perverz gondolkodású,de ez szerintem még önmagában kevés. A kedvesség, empátia, normális értékrend van olyan fontos, mint a külső dolgok. És igencsak szexi, ha egy nőnek meg van a magához való esze.
2019. márc. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom érdemes-e bármit megnézni, persze lehet sorolni, hogy legyen intelligens, igényes és kedves, de úgyis a dolgok összessége fog számítani és rengeteg ponton bukhat el a dolog.
2019. márc. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek saját szempontjai alapján magától értetődő lehet egy egy válasz. Remélem fog nő is kommentet írni ehhez kérdéshez. Manapság nem ritka, hogy valaki nem képes gyermekvállalásban gondolkozni legyen az illető férfi, vagy akár nő. Ez még mindig jobb, mint felelőtlenül gyermeket vállalni, de engem most olyan nők véleménye érdekelne, amit a kérdésben megfogalmaztam, hogy mit néz egy férfiban olyan nő, aki gyermeket szeretne?
2019. márc. 10. 15:43
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Férfi vagyok és a nők kocsiját
2019. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. Nekem mindenképpen kell a határozottság, ambíció, önállóság egy potenciális partnerben. Igen, fontos az is, hogy legyen egy jó munkája. Legyen karrierje, de nyílván ne abban éljen csak. Ha már gyerekvállalást nézünk, akkor legyen megbízható, türelmes és humoros. Szerintem ezekből a tulajdonoságokból egy egészen jó apafigura épülhetne fel.
2019. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Külsőre legyen nekem szép, önbizalma legyen, jó kiállás, de ha valakibe szerelmes leszek első látásra akkor lehet minden borul

19L

2019. márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A fenekét és a mellét
2019. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok. Én a belsőt nézem főként. De azt se úgy hogy nézem a listát, és pipálom kifele a pontokat. Aki olyan hogy megfog, akkor azt érzem. Ha nem akkor nem. A külső az kb mindegy.
2019. márc. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szemeit nézem. Mindent elárul. Ha túl van sminkelve, vagy feltűnően öltözik, akkor nálam vesztett ugye van. Sajnos nagyon nem jön be.
2019. márc. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!