Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az gáz dolognak számít ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz dolognak számít ha egy buszmegállóban leszólítok egy lányt ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy sok lány nem igazán van oda az ilyesmiért.Valakinek van már tapasztalata ebben?

2019. febr. 26. 21:50
1 2
 11/14 Diavolino44 ***** válasza:

#8 haha, én csak azt másoltam ki amit itt láttam a GYIK-én leírva. S mivel idegesített a dolog, ez mára listava nőtte ki magat. Biztos van több is, majd nyitva tartom a szemem. :D


Szerintem sincs semmi gond azzal, ha valaki oda mer menni. Azáltal, hogy egy no kijelenti, hogy márpedig egy idegen ne menjen oda hozza, azzal azt erősíti, hogy a férfi Facebookon meg Tinderen kuldozgessen random üzeneteket. Az tényleg sokkal jobb...

Ha valaki értelmesen teszi, akkor egy értelmes no, köszöntője meg, hogy volt bátorsága odamenni, s mondja azt van barátja. S ezt rengetegen meg is teszik.

2019. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nincs értelme, csak magadat égeted, ebből semmit sem fogsz profitálni. 99%-ban el fognak hajtani szépen vagy durvábban. :) Hiányzik ez neked? Mit akarsz ezzel bebizonyítani? :)) F
2019. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem gáz, mégis hol máshol?


Ezek a sztereotípiák már az embernek a fülén jönnek ki...


-iskolában nem lehet, mert bámulhatjátok egymást, ha szakítotok (mondjuk ezt általában az azonos osztályra szokták vonatkoztatni)

-interneten nem lehet , mert akkor "gyávák vagytok és az szánalmas"

Ozt akkor mégis hol?


Bárhol , ahol meglátsz valakit, aki nagyon megfog a megjelenésével; őhozzá énszerintem oda mehetsz. De kedvesen ám!! :)

2019. febr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
*egyébként én nem gondolom úgy,hogy pl iskolában se lehetne; meg hogy online, hogy szánalmas lenne. Énszerintem bárhol jó; de mindig legyél kedves:):)
2019. febr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!