Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok volt már olyan veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan veletek, hogy utcán, buszmegállóban vagy más hasonló helyen próbálták ismerkedni veletek?

Figyelt kérdés
Volt olyan, hogy később lett valami a dologból?

2018. okt. 24. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Semmi nem lett belole.
2018. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos. Nagyon kellemetlen volt.
2018. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Vartam a buszra es kozben a baratnommel beszelgettem telefonon. A pasi korozott korulottem es egyre csak koszongetett, szia, szia. Nagyon felhuztam magam, mert ez bunkosag, tolakodas volt.

Masik esetben kora hajnalban mentem haza es odajott hozzam beszelgetni, annak megmondtam, hogy ne haragudjon, de tulsagosan faradt vagyok ahhoz is, hogy nyitva tartsam a szememet, ugyhogy nincs erom beszelgetni. Szerencsere felfogta.

2018. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ok, magyarazza mar meg valaki, hogy miert lettem lepontozva??? A kerdesre valaszoltam!
2018. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
5+ Aztán később, már felnőtt fejjel rájöttem, hogy esélyes, hogy hónapok óta kukkolt az ablakból, am,i előtt rendszeresen el kellett mennem, ha a buszhoz akartam jutni.
2018. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Buszmegállóban és vonaton, és lett is belőle kapcsolat. Mindkettő úgy kezdődött, hogy először csak szemeztünk, összemosolyogtunk, és pár találkozás (együtt utazás) után szólított meg a fiú.
2018. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
(Az a vicces, hogy itt mindig az megy hogy ne a neten ismerkedjenek a férfiak, hanem a való életben. Erre a válaszok 90%-ban arra mutatnak rá, hogy a nők ettől kellemetlenül érzik magukat.)
2018. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as, amikor lathatoan el vagyok foglalva valaki massal, akkor szerintem egyertelmu, hogy ne gyere oda.

A masodik pasassal mas korulmenyek kozott megismerkedtem volna, de akkor tenyleg csak arra vagytam, hogy aludhassak.


Szoval ha ismerkedni akarsz, akkor eloszor merd fel a helyzetet, hogy mennyire lesz az a lany elfogado.

2018. okt. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó, a te helyzeted teljesen érthető.

Csak azt furcsálltam hogy a sok hozzászóló közül összesen egy volt, akinek pozitív élménye lett egy ilyen utcai ismerkedésből.

2018. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!