Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az gáz dolognak számít ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz dolognak számít ha egy buszmegállóban leszólítok egy lányt ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy sok lány nem igazán van oda az ilyesmiért.Valakinek van már tapasztalata ebben?

2019. febr. 26. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem, de legyél tapintatos,és ne nyomulj.
2019. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Inkább csak ijesztő kicsit.
2019. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Ma voltam este boltban, állok a zebra előtt várva , hogy zöldet dob a lámpa , szemben 7 méteres távolságban velem egy lány , inkább elment gyorsan a másik irányba.. Nem tudom miért kell félni ? A bőrkabát manapság stricit vagy erőszakos embert jelent ? xD Bár nem vagyok hófehérke de fekete sem ..
2019. febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Diavolino44 ***** válasza:
62%

Ne higyj annak ami a nők mondanak! Ezeket innen gyűjtöttem:


- nem ismerkedek a munkahelyen, mert ciki lenne, ha beszelnenek rolunk a kollegak, meg hazi nyul..

- Nem fogok az utcan leallni, kanos pasikkal beszelgetni meg ha ugy nez ki mint Brad Pitt akkor se

- Nem azert megyek a szorakozohelyre, hogy kanos pasik felszedjenek/leszolitsanak

- Azert nem megyek el a tanctanfolyamra mert rengeteg kihezett pasi csak azert megy le, hogy vegre igazi nohoz erhessen

- A tarskeresore nem megyek mert ott, csak hazas, es kanos Pasik csorgatjak a nyálukat


Csináld ami jól esik, renteg csaj örül ha értelmesen odamész.

2019. febr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%
Ne tedd, jobb, ha hanyagolod az összes magyar nőt..
2019. febr. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
5 Hülyeségeket ne írj.
2019. febr. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Ha jól nézel ki, akkor nem gáz. Ha nem, akkor gáz.
2019. febr. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

4# Rám egyik se igaz,mind csinálnám.Csak a tánctanfolyamot nem próbáltam,de ha oda akarnék járni tuti eszembe jutna,hátha.

Köztudott,hogy gyk-n mindenki hulla boldog párkapcsolatban él,és ide meg életvezetési tanácsokat adni jár,vagy a bölcsességeket tanítani milyen a harmonikus párkapcsolat.


Engem nem zavarna,ha leszólít.De csak akkor ha nincs az az érzésem,hogy már 1 órája ott áll,és szinte mindenkinél bepróbálkozik.Hanem mondjuk már édzrevettük egymást,az így rendben volna.

2019. febr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Nálam gáznak számítana. Vadidegenek ne zaklassanak már úton-útfélen, csak mert bejön nekik a külsőm...


Ez alól egyetlen kivétel létezik, ha mondjuk minden reggel találkozunk, és minden reggel szemezünk egymással, mondjuk két héten keresztül. Ilyen esetben más a szitu, és valószínűleg még örülnék is, ha megszólítanál.

2019. febr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Előző, ha szemezésre kerülne a sor, akkor ez számomra azt sugallja, hogy tetszene az illető, mert akkor te is figyelnéd őt. Ez viszont azt jelenti, hogy csak olyanok szólítsanak meg, akik neked is tetszenek. Ha neked tetszik valaki, akkor akár te is odamehetsz és megszólíthatsz valakit.
2019. febr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!