Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szidják itt sokan azokat a kérdezőket, akik önbizalomhiányosak, de ennek ellenére nem akarnak átlag alatti külsejű nőkkel összejönni, amikor a férfiak vonzalma jobban alapul a nők külsején, mint fordítva?

Figyelt kérdés
Ha nem áll fel neki átlag alatti külsejű nőre akkor nem áll fel, nem tud mit csinálni vele, tök mindegy mennyire önbizalomhiányos.

2019. febr. 26. 17:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"Dagadt vagy ? Kicsi a farkad ?



Kb ezek szoktak lenni ..."


Nem, hanem mert béna vagyok a gyakorlati dolgokban.

2019. febr. 26. 17:45
 12/16 anonim ***** válasza:
58%

"amikor a férfiak vonzalma jobban alapul a nők külsején, mint fordítva?"


Ezt honnan szedés, mokuska?

Nekem meg nem nedvesedik atlagalatti, onbizalomhianyos, ferfiatlan egyedekre.

2019. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%

De ezen tudsz változtatni. Miért könyveled el magad bénának? Ha nem is törekszel másra mit vársz. Jaa, hogy nem könnyű...nos, senkinek sem az. Dolgozz rajta.

Ha annyira fontos lenne neked hogy jó nőt szerezz, az elég motiváció kéne legyen a változtatásra.

2019. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A kiszemelt nő sem tehet róla ha nem nedvesedik egy átlagos, önbizalomhiányos pasira.
2019. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#13:

Tisztában vagyok vele. Annyira amúgy tényleg nem fontos nekem a dolog. Havonta kb. egyszer-kétszer jön rám a magányosság egy-két óráig, de amúgy jól elvagyok. Meg amúgy sem azon az alapon szeretnék önbizalmat szerezni, hogy mennyire vagyok népszerű az ellenkező nemnél.

2019. febr. 26. 18:46
 16/16 A kérdező kommentje:
Tlaán amiért a leginkább nem akaraok tenni érte az az, hogy vannak akinek rögtön megy a dolog ahogy belépnek a kamaszkorba.
2019. febr. 26. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!