Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 körüli szingli nők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli szingli nők! Ti hogyan/hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok és külföldön élek.Évente többször haza megyek 5-10 napra.Sajnos ennyi idő alatt nem tudok kialakitani semmit sem.A társkereső oldalakat meg nem nagyon használjátok ,igy veszett ügyként élem meg ezt a társkeresést.


Lányok/Nők! Adjatok valami ötletet,hogy hogyan és hol ismerkedjek veletek.Köszönöm.


Anyagilag független,nem dohányzó,alkoholista egyén vagyok,aki ki igényes és igyekszik képezni magát.Köszönöm.



2019. febr. 18. 16:56
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Olyan könnyű leirni,hogy ismerkedj ott ahol vagy.Nézzétek csak vissza a sáját utatokat eddig.Aki otthon él az körbe van véve magyarokkal,még is borzasztón nehéz lelkitársra lelni.Komolyan azt hiszitek mert van a kozelemben pár darab nő,akkor a boldogságot is meg találtam? Az erzéseinket a nők sem tudják irányitani és mi magunk férfiak sem.Az élet ettől bonyolultabb..
2019. febr. 20. 13:07
 32/34 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem ott helyben próbálsz meg magyar nőt keresni? Biztos vannak magyaroknak fórumok, akár offline közösségek is. Vagy kifejezetten úgy ismerkedni itthon, hogy olyannal, aki ki akar költözni... és nem az ördögtől vett ötlet erre az Internet. Most nem azért, de idén leszek 30, és nem akarok külföldre költözni soha (nem vagyok ilyen szélsőséges hungarista egyáltalán, de nekem hiányozna a magyar nyelv, beszéd, kulturális élet)... ha elmondom, hol ismerkednék én, azzal se sokat segítenék, mert olyan lenne, mint halottnak a csók. És sztem azért elég sok magyar nő van, aki nem költözne ki azonnal egy szép kapcsolat ígéretére.
2019. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
78%

Azért az sokkal nagyobb gond, hogy nem megy neki a nyelv egyszerűen, mint az, hogy férfi. Nekem is élnek Angliában barátaim, akik szerint nem lehet kapni kint köptetőt, mert nem tudják, hogy van angolul.


Ha magyar nőt akar, de nem itt él, a saját helyzetét nehezíti. Olyan, mintha elmennék disznóvágásra, és panaszkodnék, hogy nincs vegán menü.

2019. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
44%

"Nekem is élnek Angliában barátaim, akik szerint nem lehet kapni kint köptetőt, mert nem tudják, hogy van angolul." - Na, azért aki nagyon akar, az megérteti magát. Egyszer nagyanyámat kivitte magukhoz a Svédországban élő nagynéném egy hónapra, az öreglány már elmúlt 70, nem beszél nyelveket a magyaron kívül, nincs diplomája, egy egyszerű falusi asszony, úgy vásárolt Svédországban egyedül tojást, hogy lerajzolta a tojástartót, és megértették...


Bocs az offolásért.


Kérdező, vagy keress kint élő magyarokat, vagy keress Magyarországon élő, de kiköltözést tervező magyarokat. Én akkor sem akarnék német nyelvterületre költözni, ha tervezném a külföldön élést, mert nincs érzékem a német nyelvhez, tanították, de nem áll rá az agyam. Az angol megy, az olaszt is könnyebben tanulnám (pedig csak turistaként jártam Olaszországban, de ragadt rám az olasz nyelv), a németbe beletört a bicskám.

2019. febr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!