Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 körüli szingli nők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli szingli nők! Ti hogyan/hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok és külföldön élek.Évente többször haza megyek 5-10 napra.Sajnos ennyi idő alatt nem tudok kialakitani semmit sem.A társkereső oldalakat meg nem nagyon használjátok ,igy veszett ügyként élem meg ezt a társkeresést.


Lányok/Nők! Adjatok valami ötletet,hogy hogyan és hol ismerkedjek veletek.Köszönöm.


Anyagilag független,nem dohányzó,alkoholista egyén vagyok,aki ki igényes és igyekszik képezni magát.Köszönöm.



2019. febr. 18. 16:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Szokj le a piáról is előbb.
2019. febr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Mi józan emberek körében. Szóval neked nincs esélyed
2019. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Jézusom,de félre irtam!


Nem iszok alkoholt.Sportolok a munka mellet.


Rendesen félre irtam bocs

2019. febr. 18. 17:06
 4/34 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a korosztályod, de szerintem társkeresőn nézz körül, néha akad hogy szerencséd van. A jó nők csak pár hetet vannak fent, mert gyorsan lehalásszák őket. Szerencse kell hozzá, és nem feltétlenül folyamatosan lógni az oldalon.
2019. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért itthon keresel nőt, ha külföldön élsz?
2019. febr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

5


Mert magyar nővel szeretném átélni az élet szép örömeit.Nincs semmi ez mögött.Egyszeruen ez az anyanyelvem és Magyarországon nőttem fel.

2019. febr. 18. 17:14
 7/34 anonim ***** válasza:
96%
De akkor hazaköltöznél, vagy kivinnéd a nőt? Vagy évi 5-10 napra keresel párt?
2019. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Amúgy én nem szeretek neten, pedig nekem sincs most más, de abból már kinőttem, jobban szeretrem rögtön érezni a kisugárzását, és szélesebb skálán mozog, akiknek élőben esélyt adok, mint akiknek társkeresőn felszínesen, mert nem írhatok ott vissza mindenkinek, sokszor több tucat levél jött, hogy ismerkedjek mindenkivel? A kép dönt, élőben pedig egy átlagos pasinak is több esélye lehet, ahogy ismerkedünk munka, lakhely, akármi alapján.


Esetleg ha itthon megismernéd, de neten beszélgetnétek tovább, amíg újra haza nem jössz.

2019. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Azért élek külföldön ,mert itt lényegesen magasabb szinvonalon tudok élni.Nem vagyok gazdag,de nincs anyagi problémám.Itt lehet előre lépni honapról-honapra.Itt lehet etrvezni.Otthon én nem tudtam érvényesulni.Ha akadna egy Nő aki értékes lenne a számomra,akkor kihoznám magam mellé természetessen.
2019. febr. 18. 17:26
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát, alaposan félreírtad... :-)


Én speciel fent vagyok az Első találkozáson, de attól még nem jó bárki, aki elsőre jónak tűnik.

Azért nem egyszerű a dolgod, mert nem biztos, hogy mindenki ki akar menni külföldre (én sem), a távkapcsolat meg sokaknak macerás.


Miért nem ismerkedsz ott, ahol élsz?

2019. febr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!