Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 körüli szingli nők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli szingli nők! Ti hogyan/hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok és külföldön élek.Évente többször haza megyek 5-10 napra.Sajnos ennyi idő alatt nem tudok kialakitani semmit sem.A társkereső oldalakat meg nem nagyon használjátok ,igy veszett ügyként élem meg ezt a társkeresést.


Lányok/Nők! Adjatok valami ötletet,hogy hogyan és hol ismerkedjek veletek.Köszönöm.


Anyagilag független,nem dohányzó,alkoholista egyén vagyok,aki ki igényes és igyekszik képezni magát.Köszönöm.



2019. febr. 18. 16:56
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

10

Nem beszélek annyira jól németül,hogy ki tudjak alakitani egy mély kapcsolatot.

2019. febr. 18. 17:31
 12/34 anonim ***** válasza:
24%

" külföldön élek.Évente többször haza megyek 5-10 napra."


Ja Én meg a Misi Mókus vagyok :)


Miért hazudsz B+ ?


Miért nem írod ki, hogy csak megd..ni akarod a szerencsétlen nőket, majd erre a kamu szövegre hivatkozva lelépj. (Hogy aztán bestrigulázd szerencsétlen áldozataidat!!!)

2019. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
28%
Ja ez kimaradt az előzőből: F/31
2019. febr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Nem ez nem igaz.Butaságokat irsz.Egyszeruen leirva nekem is vannak szabadságaim,mert dolgozó ember vagyok.Plusz ünnepekre is haza szoktam menni.Ez ennyire hihetetlen?
2019. febr. 18. 17:49
 15/34 anonim ***** válasza:
71%
Nekem az hihetetlen, hogy hogyan akarsz megismerkedni így valakivel? Kint nincsenek magyarok? Online ismeretségből azonnal cuccoljon külföldre?
2019. febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
57%
Nem ismerkedem olyanokkal, akik külföldön élnek. Ha magyar nőt, akarsz, akkor lakj Magyarországon! 30N
2019. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
89%
Keresgélj külföldön vagy költözz haza. 5-10 napra egy évben nem lesz tartós kapcsolatod. Vagy használj társkereső oldalt.
2019. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
89%
Így nagyon kevés az esélyed itthon komoly kapcsolatot találni. Nem csak az kellene, hogy találkozz valakivel, aki szimpatikus, hanem az is, hogy a terveitek stimmeljenek. Nyilván ha komoly a dolog se egyik hétről a másikra költözik ki valaki külföldre, és addig úgy élni, hogy évente csak párszor látjátok egymást, nagyon rossz, talán kivitelezhetetlen is. Hogy tudna így igazán komoly kapcsolat kialakulni? Úgy, hogy neten beszélgettek minden nap? És ha ő a későbbiekben se akar külföldön élni? Szerintem is inkább ott kint kéne magyar nőkkel ismerkedned.
2019. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
84%

Én is ebben a cipőben vagyok még a korunk is stimmel.

Elárulom hogy ez nem így működik.


Két lehetőség van.

Vagy hazaköltözöl, vagy egyedül maradsz. Vagy megtanulod a nyelvet és egy külföldivel talán idővel összejössz.

De már benne vagyunk a korban, szóval kb az egyetlen esélyed ha rövidtávon hazaköltözöl.

2019. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
48%

(Ja igen a nyomorba..) Szóval ha van egy csepp eszed összeszedsz rövidtávon annyi lóvét amennyit tudsz és megpróbálsz valami élhető helyen venni egy lakást.. Vagy felveszel hitelt lakásra és azt fizeted az albérlet helyett..


Szóval üdv a klubban haver...


Azt hitted, hogy megfogtad az élet habos oldalát de csak egy kupac trágyába markoltál, a légvár ötleteiddel együtt..


Sajnos az ember hajlamos hinni a csodákban és kábítani magát akár évtizedekig.. Aztán rájön hogy egyedül öregszik meg és rossz esetben még pénze sincs mert az "életszínvonala" megzabálja és semmivé foszlatja.

2019. febr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!