Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli lányok ti hol ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok ti hol ismerkedtek? Miért vagytok szinglik?

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Összejöveteleken, bárhol ahol az emberek nyíltak és beszélgetnek. Szerintem ez nem helytől függ, hanem embertől.
2018. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehol nem ismerkedek.

Azért vagyok szingli, mert nekem így jó.

Eddig minden kapcsolatom csalódással végződött. Mikor ismerkedtem, akkor sem találkoztam olyan férfival, akivel érdemes lett volna megpróbálni.

Sokkal jobb nekem így, egyedül.

.....<--- Ide jöhet a nyálverés, hogy biztos csak a magas, jóképű bunkókra bukok, és ne is csodálkozzak. ;)

2018. jan. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehol nem ismerkedek. Ha lenne lehetőségem rá, nem lennék szingli.
2018. jan. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 Arra a kicsi helyre nem férne ki :(
2018. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehol.
2018. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!