Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik tôbb éve szinglik! Ismerkedtek még? Nem ment el a kedvetek az ismerledéstől? Mit tegyek? Vágyok egy barátnőre, de nem is tudom már hogyan kezdjem el megint az ismerkedést! Nem hiszek benne hogy lesz párom!

Figyelt kérdés
2017. ápr. 29. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Az első válaszoló lefejelte a billentyűzetet, ne foglalkozz vele.


Én azt gondolom, ha így állsz hozzá, hogy nem hiszel benne, akkor felesleges is keresned. Ha valamit csinálsz, pont az a mozgatórugó, hogy bízol és hiszel magadban és a sikeredben, egyébként mi értelme? Nem kell nekikeseredni, mert még rosszabb lesz.

2017. ápr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most pl. kicsit elment a motivációm, de ez mindig csak ideiglenes. Idén két lány volt, akikben csalódnom kellett. Mondjuk egyik sem viselt meg különösképpen, csak érzem magamon, hogy pár hónap szünet kell. Ha ilyenkor próbálkozom, az egész erőltetett lesz, azt pedig a lányok mérföldekről megérzik.

Kicsit sajnálom, mert a májushoz tök sokszor kapcsolódott új barátnő, valahogy benne van a levegőben az egész. C'est la vie.

2017. ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
persze, hogy ismerkedem, de nem erőltetem.. miért is ment volna el a kedvem tőle?
2017. ápr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
# 1 Örülj, hogy csak a billentyűzetet és nem téged
2017. ápr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13 éve egyedül, néha próbálkozom...
2017. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem azért ismerkedek mert szingli vagyok, azért ismerkedek mert szeretek ismerkedni, amúgy jól elvagyok egyedül is, ilyeneken nem agyalok.
2017. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már rég nem próbálkozom.

27F

2017. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gábor19... ***** válasza:
Vágyok én is rá, de már nem ismerkedem. Nem vagyok az a női ideál, tehát felesleges tőrekednen az udvarlásra.
2017. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!