Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szűz fiúk/férfiak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűz fiúk/férfiak milyen barátnőre vágynak?

Figyelt kérdés
Olyan lányra, aki szintén szűz vagy olyanra, akinek már van úgymond "tapasztalata" a férfiak terén?
2017. márc. 4. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezek engem nem érdekelnek egyáltalán. Legyen normális, értelmes, kedves.
2017. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Lényegtelen, mindkettőnek van előnye és hátránya.

Ha szűz, akkor ugye lehetünk egymásnak az elsők, ami egy különleges dolog mindenkinek az életében, szóval talán kicsit intimebb vagy valami ilyesmi. Cserébe izgul, fél, fájhat neki, ami talán kicsit elronthatja az alkalmat.

Ha tapasztalt, akkor az előbb írt negatívumok nincsenek, sőt még ő lesz az, aki az esetleges kezdeti bénázáson átsegít. Rossz esetben ha béna az ember, akkor van összehasonlítási alapja és esetleg hamarabb otthagy emiatt.

2017. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

28 éves F vagyok és sajnos szűz.

Én csak a saját véleményem mondhatom.

Engem arra neveltek biblia iskolában hogy házasság elött nincs szex. Így én egy 1-2-3 éves együtlét után házasodnék és a nászéjszakáig nem lenne szex.

Én a páromtól ugyanezt elvárnám hogy szűz legyen.

De manapság álom és az is marad. Olyan ritka a 12 éves szűz lány mint az albínó fekete macska.

Megelégszem valakivel aki nem utál.

2017. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Clay Morrow ***** válasza:
Kettő nem függ össze, mindenkinél más.
2017. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hardverapróról is csak új dolgokat veszek. Használt cikk nem kell. Mondjuk nekem már mindegy lenne, csak legyen valaki. 23/F
2017. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon örülnék, ha hasonló módon neki sem lenne semmi tapasztalata. Nem tudom, hogy mi az oka, de így van. 15-16 évesen még reális lett volna a dolog, de 23 évesen már esélytelen.
2017. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szüzre.
2017. márc. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tapasztaltabbra.
2017. márc. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát ha van ilyen korú szűz nő, aki még ennek tetejében még zömében normális tulajdonságokkal rendelkezik, ehhez még egy kis esze is van, nem fog huszonéves szűz lúzer pasikkal kikezdeni, az biztos. Ha meg durrdefektes, annak meg biztosan oka van, szóval akkor meg már szűz is marad. Ha meg az egyéjszakás is megfelel neki, arra meg akármilyen tapasztalt másik pasit felszedhet, még ha 100 kilo és bűn ronda, akkor is.

Szóval milyen jogon várjátok el, hogy egy ilyen korú nő nektek őrizgesse a szüzességét, meg mellette persze biztos elvárjátok, hogy modell legyen kinézetre meg nyalja a seggeteket, kedves normális aranyos és persze férfi még a közelébe se járjon 30 évesen, mint Csipkerózsika meg a herceg mesében, nem? :D Hát uraim, akkor üdv. a való világban. Szerintem örüljetek, hogy egy prosti nem röhög majd pofán benneteket, a szűz lányokról meg szálljatok le...:D

2017. márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem ha a csaj 23 éves és szűz az meg nem baj, engem nem zavarna legalábbis de ha 30 évesen is az a csaj akkor azt már erősen furcsalnam h ott viszont vmi nem stimmel. Ha csak nem nagyon ronda, de én ismertem nagyon ronda és szörnyen tulsulyos nőket is és bizony nekik is volt legalabb egy kapcsolatuk. Szoval azt mondom h legyen a csaj őszinte. Mondja el ha már legalabb 10 pasival is volt akár. Engem nem zavarna az se, sot meg orulnek is neki mert legalabb az elejen csak én "benaznek" vagy már hamar belejonnek ki tudja :)
2017. márc. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!