Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az idő előrehaladtával exponen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idő előrehaladtával exponenciálisan csökken az esélyem, hogy hozzám korban közel álló, szűz barátnőre tegyek szert?

Figyelt kérdés
Tekintsünk el attól a faktortól, hogy nagy általánosságban hogy változik az esélyem egy romantikus párkapcsolat kialakítására, és csak a fenti változót vegyük figyelembe!
2011. febr. 25. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha 18-20 körüli vagy, akkor igen...sajnos arra már nem soke sély van, hogy szűz barátnőt találsz ha ennyi idős vagy. viszont, ha normálisat találsz, aki komoly és tudja mit akar, nem úgy van, hogy még magát sem ismeri, már nyert ügyed van.
2011. febr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ceteris paribus nő a korod, akkor az esélyeid csökkenő tendenciát mutatnak:S
2011. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez sajnálatos!
2011. febr. 25. 19:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Viszont nem olyan rossz a helyzet. Mert egy nő meg gondolhatja azt, hogy a sok kanos pasi már 16 évesen régen elveszítette vagy előbb...

Ennek ellenére vannak itt 20-30 éves szűz pasik is. Nő is van.

2011. febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok.
2011. febr. 25. 20:42
 8/10 anonim ***** válasza:
én 17 vagyok és nem úgy néz ki, hogy a közeljövőben bármikor lefeküdnék valakivel..mostanában már az én korosztályomban is ritka, ha valaki szűz. 17/L
2011. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt az "exponenciális" dumát felejtsd el és máris találsz...

(Műszaki iskola átka)

2011. febr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jogász hallgató voltam, bölcsész leszek. Egy kicsit eltúloztam a kérdés stílusát - szándékosan. Mindazonáltal tényleg foglalkoztat a téma. A 17 éves lánynak üzenem, hogy csak így tovább! Én például az "igazinak" tartogatom magam. Nekem bőven elég lesz egy kapcsolat is...
2011. febr. 26. 03:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!