Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van igazság alapja az MGTOW mozgalom állításainak?

Figyelt kérdés
2019. febr. 17. 15:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

Tudod ez olyan mint a


Van e igaza a

- Kommunistáknak

- Náciknak

- A Föld lapos hívőknek

- A PS, XBOX, PC, fanoknak

- A feministáknak

- Húrelmélet-nek

- Keresztényeknek /Muszlimoknak...

- Akik látták a Jetit

- Megjelent nekik Jézus


Részigazságok mindenhol vannak és egy ponton túl minden szubjektív. Attól függ miről kit kérdezel.

2019. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Kelendő jó pasik között is van mgtow követő?"

Hát egy biztosan :D

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2019. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Naive válasza:

Szerintem legyél a barátja, amíg a MGTOW üzemmód tart. Érvelni ellene szerintem kifejezetten kontraproduktív. Élvezd ki a tartalmas beszélgetéseket, ha kellően megnyílik, kicsit puhatold ki a nőktől elszenvedett sérelmeit, segíts neki feldolgozni, illetve okulhatsz belőle, hogy milyen szempontok mentén érdemes neki újat mutatni nőként. Sok közös program, alkalom adtán flörtölés, de szex szerintem semmiképp ne legyen, amíg nem látod rajta, hogy "megtört a jég".


Magam is voltam mgtow, és voltam a ferfihang.hu mindennapos olvasója, de sosem tekintettem véglegesnek az állapotot. Szerintem ezek a szélsőséges filozófiák főleg abból erednek, hogy párkapcsolati kudarcaink, emberi konfliktusaink nem dolgozzuk fel, nem vonunk le tanulságot önmagunkra nézve, a megmaradt frusztrációt meg valamilyen szenvedélybe fojtjuk (valójában csak átmeneti eredménnyel).

2019. febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 DR. HOFFMANN GÉZA ***** válasza:
Igazság alapja minden hazugságnak van! Csak nézőpont kérdése.
2019. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%

"Kelendő jó pasik között is van mgtow követő?"


Most már jól keresek (és talán egy fokkal jóképűbb vagyok az ördögnél), de eszemben sincs kifizetni egy nőszemély végtelen nagy vágyait. Az én életem az enyém. Pont. Nem fogom fizetni valaki vágyait, a kétszer akkora lakás hitelét, a gyereknevelést, a családi autót stb. Elég nekem a garzon meg a bicikli. Béke van és ez a lényeg.

2019. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#10-es a szexista, hímsoviniszta férfiak azért sikeresebbek mert magabiztosabbak, bátrabbak mint a többiek, ez igaz :) De akik egyenlő félként tekintenek a nőkre miután kialakult egy kapcsolat, nah ők azok akiknek összejöhet egy hosszútávú párkapcsolat

míg egy hímsoviniszta férfinak erre túl sok esélye nincs ezt azért ne felejtsd el

30/F

2019. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
sorry nem soviniszta hanem sovinista
2019. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!