Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van igazság alapja az MGTOW mozgalom állításainak?

Figyelt kérdés
2019. febr. 17. 15:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Az meg mi?
2019. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Men goes their own way.
2019. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Van érelme bedurcizva leélni egy egész életet férfi/női oldalról? Nincs.

Inkább fejleszd magad, és légy nyitott az emberekre.

2019. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
A nők mindig örülnek neki, ha a selejtes férfiak önmagukat szelektálják, így nekik csak a javából kell válogatniuk.
2019. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kelendő jó pasik között is van mgtow követő?
2019. febr. 17. 16:00
 6/17 anonim ***** válasza:
29%

Erősen kétlem, ahogy véresszájú férfigyűlölő femináci sem nagyon van a vonzó, kelendő nők között (érdekes látni egy-két ilyen youtuber átalakulását, mennyire gyűlöli a kollektív férfi nemet, egészen addig, amíg párkapcsolata nem lesz, és feltehetően rendesen meg van..). Azok az emberek, akik jól elvannak az ellenkező nemmel, nem fognak negatívan állni hozzájuk.


De hogy a fő kérdésedre is válaszoljak: ugyan nagyon részleteiben nem vagyok tisztában az alapfeltevéseivel a mozgalomnak, mindenesetre azzal egyetértek, hogy párkapcsolat nélkül, az ellenkező nemet teljesen megtagadva (max a fizikai szükségletek kielégítése szintjéig) is lehet teljes, egész életet élni boldogan, amennyiben az illető személy boldogsága tényleg független az efféle dolgoktól.

2019. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem idiótaság. Egy klasszul csengő megnevezése annak, hogy valaki lúzer és nem kell a nőknek.
2019. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%

Nincs. Ez a "mozgalom" csak a hímsoviniszta férfiak találmánya, akik a társkeresés terén a saját sikertelenségüknek az okát abban látják, hogy a mai fejlett világ, köztük főleg Európában és Amerikában elindult egy társadalmi változás irányába, ami a nőket erős, független nemként és nem az eddig megszokott gyengébbik nemként kezeli, komolyan veszi a nőket ért szexista megjegyzéseket, szexuális zaklatásokat, és megvédi a nőket attól, hogy a nemük miatt hátrányos megkülönböztetésben részesüljenek bármilyen módon.

Az MGTOW "mozgalom" állításainak természetesen egyáltalán nincs igazságalapja. A nők hibáztatása csak egy ürügy, és azzal, hogy nem hajlandóak többet nőkkel randizni ezek a férfiak, de mellette szidják a nőket továbbra is, ugyanúgy hímsoviniszták maradnak és gyakorlatilag a "mozgalomnak" semmilyen tevékenysége, célja nincs.

2019. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Aki MGTOW, az önként szingli? Mert ilyen mindig volt.
2019. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%

8# ebben sz a vicces, hogy a szexista, hímsovinista férfiak messze sikeresebbek a nőknél, mint akik egyenlő félnek tekintik a nőket. Még a hardcore feministák körében is. De ha nem hiszel nekem, akkor tessék:


[link]


Én magam egyáltalában nem vagyok sikertelen a nőknél, számtalan csajom volt már, sőt a Tinderen az a kaliber vagyok, akire a nők rendszeresen maguktól írnak és kezdeményeznek találkozót. Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy én a saját életemet élem és nagyon alacsony prioritást élveznek a nők. Erről szól a MGTOW.

2019. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!