Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszer azt mondják semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer azt mondják semmit nem jelent még ha egy nő bámul, érdeklődően néz, máskor meg azt hogy észre kell venni a jeleket. Most melyik az igazság?

Figyelt kérdés
Egyszer kapom a lebaszást, hogy az még nem jelent semmit, ha egy nő néhány másodpercig szemezik veled, vagy egynél többször rád néz rövid idő alatt, máskor meg az a baj, hogy "vak voltál a jelekre, hülye vagy hogy nem mentél oda hozzá, kihagytad a lehetőséget." Most melyiknek van nagyobb igazságtartalma?
2019. jan. 14. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
A nonverbális kommunikáció nem csak annyiból áll, hogy egy nő rád néz, ennél kissé összetettebb. Olvass utána, és ha szinte minden jelzést megkapod, na akkor kezdeményezz. (Mondjuk első körben nonverbálisan, aztán jöhet a "bátrabb" lépés.)
2019. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem mindkét félnek meglehet a maga igaza. Helyzetfüggő, szituációnként más-mást jelent egy nézés.


Jó példa, amikor véletlenül ránézek valakire, majd ő is visszanéz, és elkezdünk nézni egymást úgy, hogy közben mindketten arra gondolunk, hogy "- Te mégis mit bámulsz?"xD Habár én is azért nézem, mert ő néz, de ő sem érti, hogy miért irányult felé a tekintetem:D


Mivel nem vagyunk jelen az adott szituban, nem tudhatjuk, de többnyire ha valakinek látszik a tekintetén, hogy jó érzést okoz neki a látványod, az jó jel. Ha kissé "miaf*#ztnézel" nézése van, akkor nem jelent semmi jót.

2019. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Azért a bámulás és az érdeklődve nézés között óriási különbséget vélnék én a magam részéről felfedezni... Mondjuk én nő vagyok, és a mai tudomány állítása szerint a nőknek (evolúciós szempontból) kifinomultabbak az ilyen jelzések feldolgozásának képességei. Lehet ezért is teszek különbséget, te pedig nem. De akkor most szólok, hogy van különbség. Így ha egy nőt, úgy érzed érdeklődve figyel és nem csak bámul, az cselekvésre ösztönöz(hetne).... ;)
2019. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van a különbség a párszor rád néz, meg a folyton bámul között. Magamból tudok csak kiindulni,de olyan pasit nem bámulok, nem nézem folyamatosan aki nem jön be.
2019. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bámulni nem csak tetszés esetén szoktak.
2019. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért ennyire gyér az emberek szociális érzéke és ezt nem bántásból mondom.


Nézés és nézés, szituáció és szituáció között is van különbség... És ember és ember között is. Ezt érezni kell, nagyon nehéz megfogalmazni, de az ember különbséget tud tenni megbámulás és hívogató szemkontaktus között. Egyébként a sokáig fenntartott szemkontaktus így is, úgy is provokáló. Ha nem tudod, mit akar, nézz a szemébe addig, amíg észre nem veszi magát. Ha visszanéz még vagy mosolyog, vagy el sem kapja a tekintetét és el sem fordul, az valami. Ha utána soha többet oda sem néz, az meg megint más.

2019. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam csak úgy bámészkodni. Ha nem érdekes a számomra az illető, akkor rápislantok és szerintem soha többet, ha többször odanézek,figyelgetem akkor már szimpi:)

Bámulni neveltetésemből adódóan nem szoktam.

38/N.

2019. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!