Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi pénz elég egy normal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénz elég egy normal barátnő fenntartásához?

Figyelt kérdés
Havi 230 nettó jövedelmem van . Se kocsi se saját ingatlan. A szüleimmel élek és 27 éves vagyok !
2019. febr. 14. 15:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

18-as. Nézd, az én életem jó. Vannak akik szeretnek, biztos vannak akik nem. Ezzel mit kezdjek?


Olyan az ember élete, mint a beállítottsága... aki folyton sír, annak siralmas. Aki irigy, az megmarad azon a szinten... akinek nincs önbizalma, saját magát ítéli kudarcra... aki meg gondolkodik, dönt és cselekszik, az meg élvezi az életet. Ezen meg el lehet gondolkodni.


Azért válaszolok a kérdésedre is. Senkitől sem vagyok elszállva, csak jó irányba mutat az életem. Azért azt hozzáteszem, elég sok "pofon" után álltam fel.


Amúgy a kérdés a maga formájában eléggé érdekes. Én inkább úgy tettem volna fel:


" Havi szinten nagyságrendileg ti mekkora összeget fordítotok a barátnőtökkel a közös életetekre? "


Ugyanis ez a barátnő fenntartása kicsit olyan, mintha vettem volna egy rabszolgát, akit etetni, itatni és szállásolni kellene. Aztán egy normális kapcsolatban ugyanúgy a nő is szokott költeni a közös programokra. De hát van aki ezek szerint nem normális kapcsolatokra vágyik...

2019. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
22%
Kihagytad, hogy... "babettám van és kemény vagyok." :D
2019. febr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Nettó 500.000.. Anélkül esélyed sincs:')
2019. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

21-es: A lényeg szempontjából szerintem teljesen mindegy, de megint a megfogalmazásba kell belekötni.


De akkor ha úgy válaszolunk a kérdésre, hogy


" Havi szinten nagyságrendileg ti mekkora összeget fordítotok a barátnőtökkel a közös életetekre? "


akkor is ott vagy, hogy egy szüleivel élő embernek elképesztő összegek jönnek ki. És most lényegtelen, hogy barátnővel lakik vagy haverokkal albérletben.


Maga a külön élet a drága. Még ha vennének neki a szülei saját lakást is havonta úgy összességében 40 körül növekedne a kiadása ahhoz képest, minthogy a szülői házban él. Az egy év alatt már 480 000. Hova is lehet ennyi pénzből elmenni nyaralni?

2019. márc. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!