Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi pénzetek megy el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzetek megy el a barátnőtökre havi szinten?

Figyelt kérdés

2018. szept. 22. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Semennyi mert nincs barátnőm. Ha lenne se hiszem, hogy nagyon költenék rá, mert szerintem nem arról szól egy kapcsolat, hogy minden hülyeséget meg kell venni neki.
2018. szept. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Nem éri meg, hidd el, egy qrva olcsóbb. Nem szállsz ki jól az üzletből semmiképp.
2018. szept. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amikor volt, a kapcsolat elején relatíve sok. A diák pénztárcám ki is ürült :D
2018. szept. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Semennyi, ugyanis nem költök rá semennyit sem. Persze időként meghívjuk egymást erre-arra, nincs ezzel semmi baj, nyilván nem az apróságokon múlik, de semmi komolyabb összeget nem vagyok hajlandó költeni és eddig egyetlen csajom sem ajánlotta fel, hogy fizethetnék helyette bármit is. Gondolom tisztában vannak azzal, hogy repülnének is, egy ilyen húzással.
2018. szept. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
havi 200-300 ezer
2018. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Alsó hangon elmegy havi 60 ezer.

20 km-re lakunk egymástól, heti kétszer találkozunk. Ebéd, vacsora,(van, hogy pizzát hozatunk), mozi, hazaviszem. Még nem is mondtam sokat a 60 ezer körülivel.

2018. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első 5 évben még csak "jártunk", akkor felesbe fizettünk mindent, általában heti egyszer eljártunk moziba vagy strandra, vagy pizzázni. Ezeket egyszer én, egyszer ő fizette. De hozzáteszem, ha nem lett volna barátnőm is lett volna igényem ezekre a programokra, nem miatta kellett ezekre költenem.

Ezenkívül vettünk egymásnak karácsonyra, születésnapra ajándékot.

Azóta házasok vagyunk, közös a számla, így mindenki belead. Most is annyit költünk amennyire igényünk van.

2018. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ennyi hülyét! Barátnő! Vágjátok hogy mi az? Pár hónap után összeköltöztök! Ha fiatal még egyáltalán nem is dolgozik! Utazás-kaja-szórakozás-NYARALÁS! Ezek együtt súlyos százezrek félévente!
2018. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell rà vagyonokat költeni, de nèha apró figyelmessèg jól tud esni. Èrtek ezalatt egy szàl viràg, tàbla csokit, esetleg egy mozi. Akik itt vaúznak, hogy jajj egy forintot se költök rà, meg repülne meg ezek, na ezek a bunkók sìrjàk tele utàna a kategóriàt, hogy brühühühü nincs baràtnőm, nem kellek senkinek ;)
2018. szept. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

#9

Tokeletesen leirtad. Szamomra peldaul negativ, ha elso randin nem hiv meg egy kavera, hiszen az annyira minimalis osszeg es ha meg ebben sem tud semmi gesztust mutatni, akkor mi lesz a jovoben? 100 forintokat fog visszakerni tolem, hogy en annyival kevesebbet adtam bele? En meg barataimat is meghivom neha erre-arra, hogy na most en viszem a borokat, aztan o csinalja a kajat naluk es nem szamolgatom, nekem kerult-e tobbe (valoszinuleg igen) es mennyivel. Ez egyszeruen csak egy gusztustalan emberi vonas, aki ennyire sajnal kis osszegeket... Ha pedig valaki azt mondja, hogy de a sok kicsi sokra megy (mert ha o 10novel megy randizni es mindnek fizetni kell, azert sok) az meg azert nem erdekelne, mert nem kell ferfi, aki parhuzamosan tobb novel randizik, 1-2 masik belefer az elso randik korul, amig kiszuri, ki a legszimpatikusabb, de ennel tobb mar nem mutat komoly szandekokat.

2018. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!