Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi pénz elég egy normal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénz elég egy normal barátnő fenntartásához?

Figyelt kérdés
Havi 230 nettó jövedelmem van . Se kocsi se saját ingatlan. A szüleimmel élek és 27 éves vagyok !
2019. febr. 14. 15:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%

1. Keress olyan nőt, aki dolgozik és fenntartja magát.

2. TÉNYLEG keress olyan nőt, aki dolgozik és fenntartja magát.

2. 230 nettó szerintem nem rossz fizu egyébként, én személy szerint örülnék annyinak.

3. Sok függ attól, hogy az ország melyik régiójában élsz, és hogy osztod be a pénzed.


Ha valakit te akarsz "fenntartani", akkor fogadj örökbe egy gyereket. Ha felnőtt nőt keresel, felnőtt párkapcsolatra, akkor legyenek elvárásaid, pl. finanszírozza a csaj a saját dolgait.


Normális nőnek általában annyi elvárása van anyagiak tekintetében, hogy tudd eltartani magad, lehessen veled jövőt tervezni, esetleg gyerekeket. A havi 230 nettó olyan nagyjából átlagos fizu, nem szabadna, hogy gondot okozzon értelmes nőknél.


Aranyásó luxusribiknek viszont édeskevés lesz, ez tény.

2019. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
96%

Párom 35 éves volt mikor összejöttünk, netto 180 ezerrel és a szüleivel lakott. Autó igaz van: egy 25 éves járgány... :)) Pont "csajozásra" alkalmas.

Ez elég volt a "fenntartásomra" és arra, hogy összejöjjünk, és már 3 éve együtt vagyunk. Normál barátnőnek tartom magam. :))

2019. febr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
1%

Matekozzunk!


Utazni kell hozzá-haza.

Kaja, rendelni, étterembe vinni.

Buli.(Utazás, belépő, pia,...)

Mozi, színház,...(Utazás, belépő,...)

Kirándulás. (Utazás, belépők, kaja, szállás,...)

Ajándékok.

NYARALÁS!!!

Ajándékok apunak, anyunak, tesónak,...

Koton és potencianövelő.

Abortusz.


ÉS!!!


Magadra is többet kell költened mellette!


Az összeg függ a csaj igényeitől, lakóhelytől, családtól,...

2019. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%
Egy normál barátnő dolgozik, és eltartja magát, nem kell fenntartani.
2019. febr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
6%
Olyan sok, hogy nem éri meg, akkor már inkább a hivatásos szolgáltatókat válaszd. :) F
2019. febr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
31%
Minél nagyobb az eltérés külsőben, annál többe kerül, hogy veled maradjon egy nő, ilyen egyszerű. Ha jó csajt akarsz, de nem vagy jó pasi, akkor az pénzbe kerül. Ha jó csajt akarsz és te is jó pasi vagy, akkor az ingyen van, többnyire.
2019. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
84%

" Csak nem egy helyen hallottam hogy 4-500 ezres vezetői állás kell hogy férfiként tekintsenek az emberre Budapesten. "


Hát nem tudom. Én 280EFt-ot keresek, és felnéz rám a feleségem. Várj, elárulok magamról pár titkot.


- életképes vagyok

- nem tekintem a párom pótanyucinak

- van bennem élet, állandóan vannak terveim, amin folyamatosan dolgozom

- tiszta vagyok, ápolt, nem hanyagolom el magam

- nem vagyok egy feminim divatb*zi

- van saját véleményem, ami mellett kiállok

- lelkileg is törődöm a párommal


Szóval, a divat és trendb*zi, fél méterrel a talaj felett lebegő, az egójuktól elvakult nők sosem voltak az eseteim, így nem is rohantam a száguldó gyorsvonattal szembe. Ergó nem keseregtem. Keress olyan helyen, ahol neked való nők vannak.

2019. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
3%

17-es:

Akkor te most a feleségedtől "szálltál" el ennyire? :D

2019. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
15%
Nézd, a buta, álszent szépelgés helyett hallgass inkább a szemedre, az nem hazudik. Azzal dugnak aki a legtöbbet ajánlja, akivel a legjobban járnak, akire irigy lenne a többi ösztönlény barátnő. Ez annyit tesz, hogy saját lakás, saját prémium autó, stabil havi félmilliós fizetés a belépő ahhoz, hogy ne nézzenek dölyfös pofával levegőnek. Ezen kívül havi szinten természetesen állnod kell a kretén hedonizmust, úgymint étterem, utazási költségek, kirándulások, wellness, nyaralás, szoli, fodrász, ruhák, ajándékok. Bónusz trekként el kell viselned a buta barátnőit, debil rokonait. Ja és onnantól hogy aláírtad a házassági okiratot bármikor kisemmizhet állami segítséggel, bemondásra. Megéri igaz?
2019. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem havi 30-40 ezerből kijön a fenntartása, hagyományos módon zöldségekkel, gyümölcsökkel és gabonafélékkel, továbbá egyes vérszomjasabb alfajaik hússal táplálkoznak, vehetsz neki tápot is ha úgy jobban bírod anyagilag+víz kell neki még mindennap.
2019. febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!