Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai lányoknál/nőknél miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányoknál/nőknél miért számít ez?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogy a mai fiataloknak akkor lesz csaja, ha dolgozik, és van egy kopott Golf 4-es autója, vagy egy 300.000ft os BMW-je..


Nem értem a mai logikát. Az a menő fiú, akinek van autója már, minden nő oda-vissza van érte.



2018. jún. 16. 20:18
 1/7 iamaveryniceguy ***** válasza:
96%
Azért látod ezt, mert ezt akarod látni. Elárulom neked, hogy nem ezért nincs nőd.
2018. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb sracnak van az ismerosi koromben autoja, mint amennyinek van, baratnoje viszont tobb sracnak van, mint amennyinek nincs.
2018. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Egyetemista vagyok, kb a 19-24 év körüli korosztályban mozgok, de senkit se ismerek akinek saját autója lenne már mégis sok ismerősöm és szaktársam van kapcsolatban. Ennyit a mai logikáról, nem dolgoznak főállásban, nincs autójuk mégis van csajuk/pasijuk.
2018. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 radioheadyendremény ***** válasza:

300 000 forintos BMW? Jól van...


Amúgy férfiként mondom, hogy ez a pénzes, meg menő autós dolog túl van tolva. Biztos van egy szűkebb rétege a nőknek, akiknek tényleg fontos ez, de általában nem jellemző, hogy ez alapján döntsenek.

2018. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt a mai logikát nem értem, hogy mindenféle alaptalan dolgot próbáltok úgy beállítani, mintha valós jelenség lenne. Nem az autón múlik a párkapcsolat, amiatt meg nem nagyon kéne hőbörögni, hogy a nők adnak annyira magukra, hogy egy olyan férfival kezdenek, aki dolgozik.
2018. jún. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fejezzétek már be a b..romságaitokat. Mi van, c..gányok vagytok, hogy állandóan toljátok itt a BMW-s h..lyeségeiteket?


Egy ismerős csajt se ismerek, akinek az autó fontos lenne kapcsolatnál.

Párom 33 éves, nincs autója, de még jogsija sincs. 5 éve együtt vagyunk. Hogy lehet ez, nem tudom. Ja, és nem is gazdag.


Nem az autód miatt nincs nőd, hanem mert nulla IQ-val rendelkezel.

2018. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Biztos az is egy élhető szokható forma ha valakinek idősebben se jogsija se autója, de szerintem ultragáz egy pasitól ha 33 évesen nincs jogsija. Nálam ez alap hogy legyen neki, mivel nekem is van.
2018. jún. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!