Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az a mondás szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az a mondás szerintetek hogy a társat nem keresni kell hanem jön?

Figyelt kérdés

Én 22 éves fiú vagyok, de párkapcsolatom még nem volt. Mostanában egyre lehetetlenebbnek érzem azt hogy találjak barátnőt. Pedig nagyon hiányzik. Neten próbálkozom, mert máshol nem nagyon van lehetőségem.

Napi 9 órát dolgozom, viszonylag jól keresek, de sokszor úgy érzem hogy felesleges, szívesen költenék egy lányra, közös programokra. Rossz hogy nincs kivel találkoznom szabadidőmben.

Amelyikőtök egyedül van, ti is azt érzitek néha, hogy felesleges dolgozni, meg élni? :/


2019. febr. 13. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Ezen mindenki átesik, és mindenki túléli. És mindenkinek lesz párkapcsolata is utána. Tudom, hogy most rossz, de kár emiatt hisztizni. Elmúlik.
2019. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Huú, mi lesz itt holnap... Ja, Függetlenség napja. :)


Komolyra fordítva, nem jön és nem talál ránk, ha nem teszünk lépéseket. A netet sajnos nem javaslom, igazán csak az életben lehet társat találni. Mivel otthon a szobádba nem toppan be senki megkívánva a testedet :)), a munkahely meg kilőve (gondolom kevés a csaj), akkor tágítani kell az élet tered, a lehetőségeidet. Olyan hobbi, vagy csoport keresése, ahol sok a nő. Mondjuk, zumbára ne iratkozz be, ott csak dagadt vén csajok vannak. :DD Találj ki vmit, most specc nem tom.

2019. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaz. Hidd el, ha nem stresszelsz rá, kiegyensúlyozottabb is leszel, az pedig szimpatikus a nőknek :)
2019. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg igen, mindenkinek az életében vannak olyan dolgok, amik előbb-utóbb meg kell történjenek, de ugyanakkor meg nem, mert akadályozhatja ezeket akár egy feldolgozatlan gyerekkori trauma, hogy túlságosan akarod, stb. Én is neten próbálkoztam, már eljutottam oda, hogy ha nem is lesz semmi komoly, legalább igyekszem tapasztalatot szerezni az ismerkedések során, elég sok pasival találkoztam. Ebből végül ketten is akartak komoly kapcsolatot, de az egyik túl messze lakott, úgyhogy most a másikkal vagyok. Szóval kitartóan kell próbálkozni, nem rágörcsölni (bár nehéz), és eleve magaddal foglalkozni, erősíteni az önbizalmadat, végiggondolni, hogy milyen jó tulajdonságaid vannak, hogy állsz az emberi kapcsolatokhoz, és mi az, amin változtatnod kellene, erősíteni a pozitív kisugárzásod.

23/L

2019. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk vmi tanfolyam is lehet, vagy mellékállásban jelentkezel biztosítási ügynöknek (még pénzt is kereshetsz vele), a betanítás alatt rengeteg csaj lesz, és utána is meetingeken. :)
2019. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

"Igaz az a mondás szerintetek hogy a társat nem keresni kell hanem jön?"

De hogy jöjjön, ha nem keresed, és fogalmad sincs, hogy kit szeretnél magadnak valójában? A sült galamb csak úgy nem fog a szádba repülni semmilyen erőbefektetés nélkül.


"Amelyikőtök egyedül van, ti is azt érzitek néha, hogy felesleges dolgozni, meg élni? :/"

Rinya pinya. Ezzel a felfogással inkább menj pszichológushoz.

Szüleid ezt tanították neked, hogy minek élni?

Semmi motivációd nincs? Semmi terved?

2019. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Karena26 ***** válasza:
Abszolút.
2019. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez is lehet ez szempont, de nem ezen múlik.


Ha nincs barátnőd, annak sok más oka is lehet, nem csak az, hogy keresed, s nem csak vársz rá, hogy jöjjön. Talán alapból nem tart vonzónak téged a legtöbb nő, vagy ilyesmi.


Máskülönben aki sikeresebb szokott lenni ilyentéren, annak összejön bármikor, amikor keresi.


A mondással ettől függetlenül még egyetértek, azok a legjobb kapcsolatok, ami a véletlen folytán alakul, amikor a két fél nem is számít rá.. de amint mondtam nem ez az egyetlen meghatározó szempont.


A leírásodról csak annyit, hogy ne azért akarj barátnőt, hogy költs rá, szerintem ez butaság. Ilyenkor rosszul érezheted magad, mert ekkor jön az a szitu, hogy kihasználnak a pénzed miatt, gondolom nem vágysz erre.

2019. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Diavolino44 ***** válasza:

Várni a sült galambra a legnagyobb hülyeség.


Ha fontos tegyél érte, ha nem akarsz vagy nem mersz tenni, nem fontos eléggé. Ilyen egyszerű.

2019. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezt a mondást csak olyan embertől hallottam, aki jól nézett ki és sosem volt komoly problémája a társkereséssel, mert mindig jött valaki.

Nem, nem mindenkire igaz.

2019. febr. 14. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!