Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes ideiglenes párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ideiglenes párkapcsolatot keresni, amíg az igazit várom?

Figyelt kérdés
Ha már 5 hónapja egyedül vagyok egy fájdalmas szakítás után, és nagyon senki nem érdeklődik irántam (társkeresökön ismerkedem). Ha megfelelő jelölt nincs azóta, csak olyan akihez nem vonzódok testileg, nem tudunk sokmindenről beszélgetni, nem közös az életfelfogásunk, akkor érdemes egy ilyen emberrel kapcsolatot létesíteni? Beleőrülök a magányba, senkivel még beszélgetni sem tudok a családomon kívül, nem járok sehová mert nincs kivel. Olyan jó lenne egy társ a mindennapokban, akire számíthatok, akit érdekel mivan velem, akivel eltölthetem a szabadidőmet, elmehetünk programokra stb. De nem tudom mennyire tudnám színlelni a vonzalmat, vagy nem e szégyellném őt az ismerőseim előtt stb. Aztán ha a sors úgy akarja, úgyis az utamba hozza azt akibe szerelmes tudnék lenni. Ha pedig nem, akkor emberileg talán megkedvelem az illetőt, és együtt maradunk sokáig. Igazából tudom, tapasztalom, hogy én nem sokat válogathatok, kevesen érdeklődnek irántam. Szóval nagy valószínűséggel ez az illető is csak megalkuszik velem, mert ő sem kap jobbat. De jobb egy ilyen kapcsolat a magánynál? Ha lenne baráti társaságom, akkor valószínűleg szexkapcsolatot keresnék ideiglenesen, de így hogy nincsenek, inkább egy társra vágynék.
2019. jan. 4. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Minek? Társ és kapcsolatfüggő vagy? Inkább tedd magad rendbe, foglalkozz önismerettel és keresd a megfelelő társat.
2019. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Minek? Mi értelme van? Sokkal jobb egyedül, mint egy nem megfelelő párkapcsolatban, egészséges ember képes egyedül is boldog lenni és nem keres valakit maga mellé görcsösen, csak azért, hogy legyen.. főleg nem 5 hónap után, ami kb. semmi. Miért nem barátokat keresel inkább?
2019. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

"Ha már 5 hónapja egyedül vagyok"

"Beleőrülök a magányba"

"Olyan jó lenne egy társ"


Te beteg vagy, úgy beszélsz, mint aki évek óta egyedül van. Csernus ilyeneket hívja kapcsolatfüggőnek és szeretetk_rvának.

2019. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Ki akarsz használni valakit érzelmileg, hogy szórakoztasson, amíg úgy nem szottyan a kedved, hogy rárepülsz másra?
2019. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Manapság divatosak az ilyen kötetlen szexkapcsolatok. Nem csak szexről szólnak, több szükségletet is kielégít.


Csak nem szabad hazudni a másiknak. Ugyanúgy olyat kell találnod, aki szintén ilyen laza kapcsolatot keres.

2019. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem keresel inkább egy barátot?
2019. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
És amikor találkozol az igazival mit mondasz neki, hogy rá vártál egész életedben ezért múlt héten még más kezelgetett?
2019. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9%
Tipikus.. :)
2019. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!