Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nehéz normális párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz normális párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 26 éves céltudatos férfi vagyok aki már szívesen megállapodna. DE kivel? Mert ugyan is évek óta nem találok normális nőt! Mindegy hol ismerkedek, neten,társkeresőn,facen vagy személyesen . Mind1 a külsőség hogy fullos, csinos,kevésbé csinos nővel foglalkozok mindig ugyan oda lyukadok ki! Megcsalás,átverés,érdek kapcsolat , egyik f---ról másikra mennek. Az olyan exekhez mennek vissza a nők akik verik őket,megalázzák,csalják....stb Most komolyan ez miért jó a nőknek? Nekem is ilyennek kellene lennem és hátha tartósabb jobb kapcsolataim lennének? Mások is vannak így mint én ?

2018. dec. 16. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ócska általánosítás. Az, hogy ilyen nőket fogsz ki, nem csak az ő hibájuk, valamit te is rosszul csinálsz. Vannak normális értékrenddel rendelkező nők és férfiak is egyaránt, csak a kettő ritkán talál egymásra.
2018. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
12%
#1: Nagypofájúkám, akkor mutasd már meg neki azt a brutális méretű nőtömeget, akik kajak mindentől és mindenkitől függetlenek. Jaaa! Hogy ilyen nem létezik! Én kérek elnézést.
2018. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy egyedül kérdező! Hasonló cipőben járok csak én már feladtam a dolgot! Megpróbálok egyedül boldogulni! 23/f
2018. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Ne haragudj meg kérdező, de az az igazság, hogy normális kapcsolatot a normális emberek találnak. Egy kapcsolat jövője két emberen áll. Rengeteg normális nő van, ha te egyet sem találsz akkor valami nagyon nincs rendben veled. Az a baj, hogy normális, kapcsolatra valóban alkalmas férfiakat soha nem hallok panaszkodni, hogy nincs normális nő. Hasonló hasonlót vonz.
2018. dec. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Talán mert itt sírsz (csak napi 100 ilyen van). Ki kéne lépni az utcára, meg helyekre ahol emberek vannak.
2018. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Küldöd milyen? Ha kapcsolatod van nyugodtan tudasd a nővel az elveid.
2018. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Ez jó kérdés, én idősebb vagyok nálad, de nekem sincsenek túl jó tapasztalataim (igaz, viszonylag ritkán szoktam próbálkozni, mostanra meg még inkább belefáradtam). Elvileg rengeteg magányos és normális nő van, gyakorlatilag meg valahogy mégis kevesen vannak. Már ott egyből bibi van, hogy sokan normálisnak tartják magukat, de nem azok, vagy azt hiszik, hogy mivel ők átlagos külsejűek, vagy nem nagypofájúak, ezért automatikusan jár nekik a párkapcsolat (némelyikük meg még azt is bebeszéli magának, hogy neki a legjobb parti dukál). Na és persze te hiába vagy nyitott az ismerkedésre, kapcsolatra, ha ők nem azok, vagy ha mondjuk nem téged akarnak. Valamiért én sem igazán látok magam körül olyan nagy tömeg normális és magányos nőt, mint amilyenről néhányan beszélnek. Sokan persze nem is akarnak kimozdulni a komfortzónájukból, vagy rettegnek, mert a másik biztosan pszichopata gyilkos, és inkább bezárkóznak a maguk kis világába, vagy ők maguk sem tudják, hogy mit is akarnak az életben. Aki még tud bízni abban, hogy találni fog magának valakit, az bízzon, én már nem tudok.
2018. dec. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van másmilyen nő is?
2018. dec. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valamiért sejtettem, hogy le fognak pontozni. Érdekes módon ha egy férfi leírja az eddig szerzett rossz tapasztalatait, akkor lepontozzák, ha egy nő írja le, akkor felpontozzák. Viszont akkor megkérném a lepontozókat, ugyan legyenek már szívesek megmutatni, hol van az a rengeteg normális nő, aki nem csak annak hiszi magát, akinek nincsenek az egekben az igényei, vagy aki nem annyira beszari, hogy egy randira sem képes elmenni, és baszik kimozdulni a komfortzónájából, de azért picsog, hogy ő senkinek sem kell.
2018. dec. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És hol vannak azok a normális férfiak, akik itt jártatják a szájukat, hogy ők aztán rendes nőt akarnak, de nincs? Beszélgetsz velük, aztán két mondat után kiderül, hogy csak a farka viszket.
2018. dec. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!