Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az interneten tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az interneten tényleg nem lehet normális párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Sokat próbálkozom neten, de vagy nem ír vissza a lány, vagy eltűnik egy idő után. Élőben nem szoktam ismerkeni, meg nem is van rá lehetőségem.


F


2018. szept. 9. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Manapság hol lehet!
2018. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*?
2018. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Kerüld el ezt a helyet, mármint ne csak a GYK-t, hanem kompletten az egész internetet, ha valakit komolyabban meg akarsz ismerni.
2018. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi a neten ismerkedtünk meg a párommal, sőt mi több, a hírhedt Badoon. Hozzáteszem, mindketten rengeteg rossz tapasztalattal gazdagodtunk azon az oldalon, de ha nem próbáltuk volna meg, akkor egymást sem ismerjük meg. És nagyon örülök neki, hogy olyan értékrenddel rendelkező emberre leltem, akire mindig is vágytam.


Az én válaszom a kérdésedre az, hogy teljesen mindegy, hogy internet, buli, munkahely ... stb. Mindenhol vannak gyökerek és normálisak is. Az internet annyival nehezebb dió, hogy álnév és álprofil mögé bújva sokkal merészebbek és szégyentelenebbek az emberek.

2018. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült, lassan négy éve együtt vagyunk :)
2018. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi párommal egy közösségi oldalon (donna.hu) találtunk egymásra. 4 és fél évig 200 km-es távkapcsiban voltunk, utána összeköltöztünk. 5 és fél éve boldogan együtt vagyunk.
2018. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a badoon sikerült 4 hónapja párt találnom 30-as nőként, csak ki kell fogni a normálisabbakat. Add önmagad és megtalál, akinek meg kell.
2018. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A fő porblama pasiknál csupán az h a társkeresők minimum 80%-a pasi. Persze h nem ír vissza mikor beírod az h 18-35 nő kiad 5.000 találatot ugyanezt pasival kiad 40.000 találatot.


Minek írjon vissza mikor 8X annyi pasi van.

"Élőben nem szoktam ismerkeni, meg nem is van rá lehetőségem."

Na az ilyen oldalakra reggelt pasik 90%-a ezt ugyanezért csinálta.

2018. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

így van keressél valami értelmes elfoglaltságot.

ahol jól érzed magad.mindenhol vannak csajok,de ott sem

azzal kell kezdeni hogy van pasid ?

csak beszélgetel mindenféléről és nem csak azzal aki tetszik

hanem mindenkivel.idősekkel is,szegénnyel gazdaggal.

egy idő után ez rutinná alakul és kérdés sem lesz számodra hogy

oda menjél ahhoz is aki tetszik.csak lessza mi lesz alapon.

és ebből csomóból semmi sem lesz,de az nem baj.

ráadásul ezalatt sokat változik az emberekről,nőkről alkotott képed is.így lehet az is be fog jönni aki korábban nem.

de az is lehet téged fognak kiszemelni.

2018. szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Társkeresőn nem, Kérdező. Alapból iszonyatos ott a férfitöbblet, ráadásul a női regisztrációk jórésze is kamureg, troll, vagy üzemeltetői bot.

Nekem chaten voltak anno sikereim.

2018. szept. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!