Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ciki, ha valaki 30 éven felül még mindig egyedülálló és gyereke sincs?

Figyelt kérdés

2019. febr. 13. 17:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

*Szal ne szóljon bele/ne szóljon be más, mert nem az ő dolga.

Meg plusz még nem is feltétlenül ismeri a helyzetedet; hogy helyesen ítélkezni tudjon feletted; illetve hát megítélni a helyzetedet inkább.

2019. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%

Én 31 évesen váltam el, és hálát adok az égnek, hogy nem lett gyerekünk.


alakulóban van egy új kapcsolatom, de egész biztos, hogy nem akarok megházasodni pláne nem még 1x, és gyereket sem akarok.


Most fejezek be 33 évesen egy új tanfolyamot mert a jelenlegi munkahelyemmel is k**úrvára tele a tököm.


pont lesz**arom mindenki véleményét.

2019. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
30+ évesen tényleg az a kérdés mit gondolnak mások meg mi a "ciki"? Ha azt mondja bárki hogy ciki akkor mi lesz? Változik tőle valami?
2019. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Számomra egyáltalán nem az. Sok barátnőm a huszas évei elején férjhez ment, a többségüknél már van legalább egy gyerek. Csak néhányuknak sikerült anyóséktól külön költözni, a többiek a mai napig is egy szobában élnek a családi házban. Én ezt soha nem akartam. Nem azért fogok szülni (ha fogok), mert a szomszéd szerint ideje van és mert ez az élet értelme. Nem nem...Majd akkor szülök, ha találtam egy olyan társat akivel hasonló elképzeléseink vannak a jövőt illetően. Nem másnak szülöm a gyereket, hanem magamnak. Én fogok róla gondoskodni, nem a szomszéd, tehát senkinek semmi köze az egészhez. Nekem az a tapasztalatom, hogy semmit sem kell erőltetni, mert abból jó nem sülhet ki. Esetleg egy gyerek, aki később boldogtalan lesz. Majd az élet hozza magától, amikor eljött az ideje.


31n

2019. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki?


Inkább az ciki, ha valaki még nincs 30, de már egyedül van 1-2 gyerekkel..

2019. febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
27 vagyok, de 30 évesen is egyedülálló leszek, eddig is az voltam. Van aki szerint már most is szégyen, van aki szerint nem.
2019. febr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én negyven felett így...,nyugi.
2019. febr. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem ciki, 1000 oka lehet rá, amihez senkinek semmi köze.

Sőt, én ha valaki egyedül marad 30 éves korára, azt sem tartom "cikinek". Nem tudhatjuk, hogy mi van a háttérben, minek kell egyből ítélkezni?

2019. febr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"én ha valaki egyedül marad GYEREKKEL 30 éves korára"

Bocsi, a lényeg lemaradt...

2019. febr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Szerintem sem az, egyik barátnőmről van szó, aki szingli, szegénynek sosem úgy alakultak a párkapcsolatai ahogy gondolta. Még olyan 10 évvel ezelőtt úgy terveztük hogy együtt tologáljuk a babakocsijainkat, nah én férjhez mentem, lassan baba is lesz, építkezünk ő meg még mindig pár és baba nélkül. Néha olyan rossz, ha beszélünk, hogy mi újság, mert én ha mesélek, olyan rosszul érzem magamat, mert tudom, hogy nála meg nem így állnak a dolgok, habár szeretné. Hiába beszélek a fejével, "maradéknak" érzi magát. A válaszaitokból kaptam némi ihletet, mivel bátoríthatnám még. Köszi a válaszaitokat.
2019. febr. 14. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!