Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ciki, ha valaki 30 éven felül még mindig egyedülálló és gyereke sincs?

Figyelt kérdés

2019. febr. 13. 17:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem ciki, csak rossz érzés lehet az illetőnek, hogy magányos.
2019. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Hát inkább irigylésre méltónak tartom az utóbbi néhány évben.
2019. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Kevésbé ciki, mint aki 25 sincs, gyereke van és egyedül álló.

32/f

2019. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%
Cikinek érzem nagyon. 1 éve hogy elhagyott a nagy szerelmesem, már terveztem volna az esküvőt, gyereket, de a volt barátnőm mással képzelte el a jövőjét. Mostanában töltöttem a 30-at.
2019. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%

Nem!


A legjobb!!!

2019. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Én pont a kérdésbe illek, de piszkosul nem érdekel az, hogy 1. más cikinek gondolja vagy sem 2. más hogyan éli az életét. Egyáltalán mi az, hogy ciki, ha valaki egyedülálló és nincs gyereke? Tudod te azt, hogy miért nincs gyereke? Elítéled úgy, hogy nem ismered, nem tudod se az előéletét, se az egészségi állapotát, csak rásütsz egy olyan negatív bélyeget, aminek ráadásul semmilyen relevanciája nincs az életben? Na ez a ciki!


Az már csak slusszpoén, hogy az ilyen mondatok mögött az én tapasztalataim szerint a saját elcseszett élet áll; amikor valaki csak megy a többség által hirdetett úton anélkül, hogy gondolkozna, majd amikor rájön, hogy ez így nem jó, akkor azt akarja, hogy az is úgy szívjon, aki nem azt az utat választotta.

2019. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem ciki. Az a ciki, ha valaki ember mások életén csámcsog ahelyett, hogy a sajátjával foglalkozna.
2019. febr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Szerintem sokkal cikibb egy listával a kezedben élni az életet és onnan szép sorrendben pipálgatni a társadalom által normálisnak ítélt mérföldköveket aelyett, hogy megismernéd önmagad és a saját, egyéni utadat járnád nem foglalkozva mások véleményével.
2019. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

Én csak örülök ennek hogy így alakult az életem.Nem szívja le a maradék energiámat egy gyerek,és nem vagyok háztartási cseléd,aki munka után csak főz,mos,takarít.

Az a ciki aki 20 évesen felelőtlenül szül a nagy semmibe,és közben lelép az apa is.

2019. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki,mert senkinek semmi köze hozzá. Mindenki úgy él ahogy tud. Vagy nemtom, de mosz induljunk ki ebből. Meg amúgy, ha valakinek problémája van veled, az nem a te problémád, hanem az övé. Úgyhogy joga ugyan van ítélkezni feletted; de akkoris, mégmindig semmi köze hozzá:D Te dolgod, a vélemény meg olyan , mint a s3gglyuk, mondta Billy Ray , hogy mindenkinek van, de az embereket nem érdekli a másé:):):)/ Vagy pedig nem kell, hogy érdekelje:):)
2019. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!