Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz, hogy 28 és fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogy 28 és fél éves érfiként még nem volt barátnőm? Nem randiztam még, így első csók sem volt? Van még esélyem, vagy ez a hajó már elment?

Figyelt kérdés
2019. febr. 12. 12:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

Nem lehetetlen.

Én is mondhattam volna, hogy elment a hajó, amikor 23 éves voltam (ugyebár ez se tipikus életkor az első párkapcsolat elkezdéséhez..). Nem tettem. Most boldogságban együtt élek a barátnőmmel (nem az elsővel).

Először is, ne úgy gondolj magadra, mint egy balf.szra, akinek még senkije se volt. Rendezd le annyival a kérdést, hogy valamiért még nem jött össze, oszt csá. Élj, élvezd egyetlen életedet, emellett fejleszd magad, figyelj, tanulj. Legyél olyan ember, akivel valakinek majd tök jó lesz párkapcsolatban lenni.

És legfőképp: gyúrj a társas készségeidre és az érzékenységre (vagyis járj társaságba, emellett olvass, tájékozódj, próbáld magad beleélni különböző emberek helyzetébe, stb.). Ha majd kialakul az érzékenységed, rájössz, hogy a nők nem becserkésznivaló vadak, illetve érezni fogod, mikor és hogyan érdemes kezdeményezni, és mikor lenne csak erőlködés, nyomulás. Ha jól csinálod, előbb-utóbb összejön a hozzád illő barátnő, és mikor elmondod neki, hogy ő az első (lehetőleg azért ne az első randin), azt fogja hinni, hogy kamuzol. Nekem így volt.

2019. febr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

#10 Jajjj istenemXD tehát egy nővel randiztál eddig és nem jött össze, ezen vagy kétsègbeesve..

Az internetes nyomulások önmagukban nem számítanak igazi próbálkozásnak, mert nem személyesek,. tehát vegyük úgy, hogy végülis eddig nem próbálkoztál, csak egyetlen egyszer.


Magadra vess, ha képes vagy ezen csodálkozni, félsz a személyes találkáktól, de csodálkozol rajta, hogy miért nincs barátnőd, nahát..

Erre nincs mit mondani, előbb össze kéne szedned magad és kevésbé félni az ilyesmitől, mást nemigen tudok tanácsolni. Internetes üzenetezgetésekkel nem sokra mész.

2019. febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban, ugyanez vagyok.

Csak nálam a mentális betegség is játszik.

2019. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az azsiai orszagot emlegeto valaszolo mond valamit. En 30 evesen rantottam vissza a hajot Lumut Port-ba. Majdnem elment a fasszba...
2019. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Karena26 ***** válasza:
54%

Biztosan a nyomulásod is közrejátszik ebben.

A nők sikítva menekülnek a kétségbeesetten próbálkozó pasiktól, akikről messziről ordít, hogy "szükséget szenvednek".

Lazulj le, felejtds el, hogy csajozni kéne! Csak élvezd kötetlenül a nők társaságát úgy, hogy nem akarsz tőlük semmit, csak megismerni egy másik EMBERT!

2019. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Tudod erre a fórumra napi 100 ilyen kérdést írnak ki.

Mondanám h g....ci unalmas de nem érnék vele semmit.


Ezt v megoldod magadnak v így maradsz.

2019. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
28 éves Elfként? :D
2019. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
28 éves Szelfiként... :XD
2019. febr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!