Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz, hogy 28 és fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogy 28 és fél éves érfiként még nem volt barátnőm? Nem randiztam még, így első csók sem volt? Van még esélyem, vagy ez a hajó már elment?

Figyelt kérdés
2019. febr. 12. 12:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Kezd el összekaparni magad nagyon gyorsan,mert akkor talán ha a csókig eljutsz,akkor a a szex is meglesz.De így nem hogy elúszott,el is fog sűllyedni.És ezt puszta jóindulatból írom.
2019. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%

Már késő!


Nem lesz kutyából szalonna !

2019. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15%
Kivéve egyes ázsiai országokban,ott lesz.Esély van,csak akkor el kéne kezdeni most már.
2019. febr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ki tiltja meg neked, hogy próbálkozz?


Ez sosem működik így, hogy előre eldöntöm, hogy XY-al esélyem lesz. Nem tudhatom, senki sem tudhatja. Mindenki bepróbálkozik, aztán csak utána derül ki, talán szerencséje van, talán nincs.

Neked az a bajod, valami készpénznek veszed, hogyha bepróbálkozol valakinél, akkor nehogy visszautasítson, mert akkor ajjaj, itt a világ vége.

2019. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
Oedig jó érzés ám eldurranni egy nedves, szűk, forró, lüktető hüvelybe. 🙂
2019. febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Azt mondjuk leírhatnál, hogy miért nem volt.

Sitten voltál?

Egy távoli szigeten nevelkedtél, ahol nem volt nő?

Testi/mentális sérült vagy?

Nem telik rá?

2019. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
#5, neked se lehet sok élményed belőle!
2019. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%
Van barátnőm #7. Cumi. 🙂
2019. febr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kapd össze magad, bäszki :D


[link]

2019. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az ok egyszerű: nem jártam el sehova, gimnazistaként, egyetemistaként sem, csak tanultam, meg otthon ültem. Ha valaki tetszett, ráírtam Messengerben, mert annyi sem volt bennem, hogy személyesen elhívjak valakit randira. Most meg nem tudok mit kezdeni magammal, nincs baráti köröm, és hiába voltam éltanuló, még munkám sem... Tehát semmit nem nyertem az egésszel, miközben azt se tudom, hogy hogyan kellene "becserkésznem" egy nőt... Mintha 15 éves lennék, és közben majdnem mégegyszer annyi vagyok. Nem arról van szó, hogy nem próbáltam, pont az ellenkezője. Túlzottan nyomultam, írásban, személyesen pedig meghúztam magamat... Kiröhögtek, vagy menekültek előlem. Az egyetemen elterjedt, hogy mindenkinél bepróbálkozok... 14 év alatt egy nő volt hajlandó velem randizni, az sem jött össze... Ahogy egy sem. És mindezt úgy, hogy a nők szerint jóképű vagyok... Én nem mondom ezt magamról, nem vagyok öntelt, de tény, hogy lassan rajtam kívül már minden ismerősömnek van nője, pasija, annak is, aki még nálam is sokkal esetlenebbnek tűnt... Nem tudom, hogy nekem miért nem jön össze... Azelőtt nem zavart, de most, 30 felé már zavar.
2019. febr. 12. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!