Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mivel magyarázható?

Figyelt kérdés

Karácsony előtti napokban úgy éreztem alakulóban van a kapcsolat egy nővel. Azt vettem észre hogy kedvel és tetszem neki. Én hónapok óta egyedül voltam, ő pedig egy rossz kapcsolatból volt úgymond kiszabadulóban. Ők ketten többször megbeszélték hogy hagyják egymást, de ez az úriember mindig elérte nála hogy újra és újra az ágyában kössön ki. Egyébként a férfival munkatársak és a fickó idősebb a csajtól, de csak ürítésre használja, és fel sem vállalja a csajt.


Velem ünnepek előtt talán bánatában kicsit közelebbi kapcsolatba került (nem történt semmi csak beszélgetés), de végig éreztem hogy nem igazán akarja velem, holott én türelmes lettem volna és tudtam volna várni rá. Ehelyett az idősebb pasit választotta, aki érzéseket nem mutat felé, kritizálja, lelkileg tönkreteszi. A fickó ronda és mindenben az én tulajdonságaim ellentéte.

Meg is jegyezte a csaj, hogy én sokkal emberibb vagyok mint ő, de mégis a rossz vonzza.


Szerettem volna a csajt, de nagyon hamar közölte hogy hagyjam békén és rossz húzás volt hogy a képbe kerültem.


A csaj nagyon okos, szép, sok mindenben hasonlítunk, de semmi esélyem nála, mert szerelmes.


A csaj 33, én 30, a pasi 45 éves.

Valahol csorbult az önbizalmam, hogy 33 éves nőnek inkább egy 45 éves férfi kell, aki elmondása szerint kibírhatatlan.


Kinek mi a meglátása?


2019. febr. 11. 18:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

42F, nehogy már vonzóbb legyen egy 45 éves, mint egy 30 éves! Ő tényleg egy ronda férfi és semmi tiszteletet nem ad a nőnek.


Maradjunk annyiban, hogy nem vonzó számára a fickó, de szerelmes a csaj, úgyhogy tehetnék bármit, úgyis az öreg kell neki.

2019. febr. 12. 08:57
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a fenébe. Csak lelki szemetesládának kellesz neki, akinek a vállán kisírhatja a bánatát, aztán este újra a másik férfi ágyában köt ki. Ha rám hallgatsz, megszakítasz vele minden kapcsolatot a maradék önbecsülésed megóvása érdekében.

Itt az a baj, hogy ha esetleg el is hagyja azt a férfit, akkor sem te leszel a következő, te már maradsz abban a bizonyos barátzónában.

2019. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nincs vele semmilyen kapcsolat, barátság sincs köztünk. Nem fogok megalázkodni ilyen nőnek, nekem ez elég lecke volt.
2019. febr. 12. 09:22
 14/14 anonim ***** válasza:
65%
Azzal hogy a gazdag vénember kell neki. Aki semmibe veszi, hisz alfaként jóval többet ér nála a piacon. Maradéktalanul kielégíti a nő hipergám ösztönét. Te a kis pitizéseddel, kuncsorgásoddal, megalázkodásoddal csak béta balekként jössz nála szóba, max lelki szemetesládaként.
2019. febr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!