Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy/mivel lehet titeket rávenni egy szexbarátságra (barátság extrákkal)?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 9. 00:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Állítólag elég sokan kalandoznak, meg kef élnek barátokkal, hát ide a külső szerintem a legfontosabb, meg az, hogy rámenős legyél, szóval ha nem tudsz csajozni, inkább párkapcsolatra menj mert eza kategória nehezebb.
2016. ápr. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
Jameg kihagytam, hogy ügye a farokméret is legalább 20 centi legyen, mert amelyik lány belemegy ilyesmibe nem te leszel nkei az első, hanem már egy tucat lófarkú előtted járt benne, és elég ciki ha nem teljesítesz.
2016. ápr. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Semmivel.
2016. ápr. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha egy nőt rá kell venni, az rossz jel, ne erőlködj. Inkább fürödj le.
2016. ápr. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem kell rávenni? Magától rábukik a cuccosra? Elvileg küzdeni kell a nőkért.
2016. ápr. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha jóban vagytok, van egy (legalább minimális) vonzalom, és egyikőtöknek sincs senkije, akkor hozd fel a témát nyíltan.
2016. ápr. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Sunshinedoll ***** válasza:
65%
# küzdjél akkor. Lándzsával mégpedig, meg hozzál nekem vadat is meg vadásszál meg halásszál és gyújts tüzet kövekkel :D
2016. ápr. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ahogy en ferfikent fogtam fol a csajos dolgokat, mindig a csajok valasztanak, es ugy van ahogy ok akarjak.


hiaba vagy ramenos ha nem tetszesz neki.

2016. ápr. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nincs konkrét jelöltem, csak ha kifejezetten ilyen kapcsolatot szeretnék a jövőben, akkor azt milyen előzetes kapcsolatra tudom építeni?

Valódi barátság? Ismerősi kör?

Fontos, hogy a lánynak eleve bejöjjek? Ha igen, akkor ha belemegy, azzal a szándékkal teszi, hogy idővel talán járás lesz belőle?

2016. ápr. 9. 09:31
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

Hát nem tudom... szerintem nincs az az ép lelkű lány, aki ilyen "kapcsolatot" akar, bár ki tudja... szerintem nagyon ribis, mondom ezt úgy, hogy nekem is volt már pár vállalhatatlan kapcsolatom, de ez a barátságos valahogy kimaradt.

Szerintem ha van lány barátod, teljesen fölösleges bepróbálkozni, mert ígyis-úgyis tönkreteszi a kapcsolatot (ha lekoptat, akkor sem fog rád többé barátként tekinteni, ha összejön veled, az meg szenvedés és rinya lesz, hogy miért nem jártok - tudom, milyen lehet ez egy nőnek, mert nőből vagyok).

Szerintem keress inkább egy felszínes ismerőst, vagy idegent, és valahogy közöld vele, hogy kalandozgatnál, aztán ha bejössz neki, lehet, hogy belemegy. Bár azért ahhoz kell valami a részedről, pl. jó duma, figyelmesség, vonzó arc/test. És még ígyis hiszti lesz a végén. :))

2016. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!