Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem, egy fiúbarátomnak elment az esze?

Figyelt kérdés

Férfiak és nők válaszai is érdekelne mert szeretnék több szempontot lehetőleg.


22 éves egyetemista lány vagyok, állítólag csinos, szeretek bulizni is, tudom ez bűn de akkor is :P

Szóval összebarátkoztam egy sráccal kb egy vagy másfél éve és egy darabig működött a dolog. Egy ideje azonban nagyon megváltozott. Állandóan nekem siránkozik, hogy ő nem kell senkinek mert alacsony és szánalmas. Konkrétan nekem is támadt már ezzel, hogy ha nem ilyen lenne akkor én is szerelmes lennék bele és akkor nem csak a szánalmas hülye gyereket látnám benne. Erre mondtam neki hogy tényleg szeretem mert rendes és nagyon értelmes, de nem úgy. Ezzel sajnos nem tudok mit kezdeni, de szívesen segítek neki barátnőt szerezni ha csak ez a gond. Erre lek***ázott. Utána két nap múlva bocsánatot kért és folytatta a siránkozást tovább. Mondtam neki megint, hogy megyünk hétvégén bulizni jöjjön ő is. Erre közölte hogy őt ott mindenki csak lenézni lol ?


Szeretnék neki segíteni mert egy nagyon rendes srác és mellesleg nagyon idegesít már a siránkozása, de én is érzékeny vagyok, ezért nem tudok vele keményebb lenni, pedig lehet az kéne nem tudom. Ti mit csinálnátok vele a helyemben ?



2016. márc. 11. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Szedje össze magát és ne veled kötekedjen, amikor vélhetően te vagy az egyetlen nő, aki megtiszteli a társaságával.
2016. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*24/F
2016. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Gondolom ez a tipikus frusztrált srác, aki mindig csak azt hallja, milyen rendes és majd biztos lesz _valaki_ , aki szeretni fogja.


És hogy akarsz rajta segíteni? Pontosan tudod, hogy a többi nőnek ugyanúgy nem fog bejönni, mint neked.

2016. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 VirágésBence ***** válasza:
Figyelj, néhány ember szeret szenvedni ahelyett, hogy kicsit pozitívabban gondolkozna, változtatna magán, ezen nem tudsz segíteni. Két lehetőséged van. Vagy hagyod, hogy tovább szenvedjen, marad minden ugyan így, hallgathatod a siránkozását, vagy otthagyod, nem beszélsz vele többet, ez vagy padlóhoz vágja és átgondolja, talán változtat talán nem, neked viszont nem kellesz hallgatnod. Egyébként én is voltam hasonló szituációban, én az utóbbit választottam és jól tettem, azelőtt a srác ugyanúgy csak panaszkodott, most meg megváltozott, barátnője van és tök boldog.
2016. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ma 19:16 Nem tudom, jó kérdés :s Gondoltam elmegyek vele valahova közösen aztán segítek neki ismerkedni.


ma 20:09 Hát valóban nagyon kezd idegesíteni de annyira sajnálom szegényt, mert tényleg nagyon rendes amikor nem ezt csinálja. Nem nagyon lenne szívem kidobni több mint 1 éve ismerem.

2016. márc. 11. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ennek a srácnak Te kellenél? A sajnáltatás meg eszköz lehet arra, hogy szeresd meg (persze ez nem jön be) :D Tizenéves éveim elején én is így próbálkoztam tetszeni az első kiszemeltjeimnek, Elég hülye módszer, de a kezdők sokszor esnek ebbe bele :D
2016. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5# pontosan tudod, hogy nem az ismerkedés a problémája, hanem hogy nem kell a nőknek ugyanazért, amiért neked sem. Sajnálattal meg semmire sem megy.
2016. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!