Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jártatok már így, hogy elment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már így, hogy elment a kedvetek az egésztől?

Figyelt kérdés

Ismerkedős fázis. Bizonyos dolgok nem úgy sülnek el, mint szeretnétek. Ezek miatt kitaláltok okokat, ami miatt így alakult. Ettől rossz kedvetek van, szomorkodtok. Majd kiderül, hogy semmi negatív dolog nem történt. Csak megint túl pesszimisták voltatok. De már el megy a kedvetek attól, hogy tovább folytassátok az ismerkedést.

Mással is fordult már elő ilyesmi? Mi történt utána?


2015. okt. 13. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
most vagyok abban a fázisban már elegem volt a csalódásokból hanyagolom a csajozást 1 időre
2015. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A konkrét szituáció az szokott lenni, hogy én szinte mindig optimistább vagyok, mint a környezetem ilyen téren, és a végén mégis én maradok hoppon. :D Érdekes az élet, nem?
2015. okt. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen,nálam is így van.Már megszoktam, hogy szexnél több nem jön össze és beletörődtem. Se gyerekem már nem lesz,se férjem. Elfogadtam, hogy 100% bennem van a hiba,nem vagyok szerethető biztos, csak max a testem és azt is megunják, ha már nem tudnak belémszeretni :(


Nekem már ahhoz sincs kedvem, hogy pesszimista legyek :D

2015. okt. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!