Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nö barátaim furcsán viselkedne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nö barátaim furcsán viselkednek, magyarázkodnak mindenkinek hogy én ki vagyok nekik, ha az ismeröseikkel találkozunk. Ez azt jelenti, hogy ennyire gáz vagyok mint pasi?

Figyelt kérdés

Minden esetben kínosan viselkednek, mintha szégyenkeznének ha kettesben vagyunk valahol. Gyorsan magyarázkodnak hogy én csak egy haverjuk vagyok (még ezt is lemondják, mert egymást között barátként hivatkoznak rám) pedig senki nem is kérdezi ezt! Amúgy a külsöségek miatt mindenki tudhatja hogy nincs romantika köztünk. Nem viselkedek úgy mintha, tartom a fél méteres távolságot, stb. Elég rosszul esik ez nekem, olyan mintha a hozzám legközelebb állók vágnák a fejemhez hogy selejt vagyok.


Ha így viselkednek akkor azzal kijelenthetjük hogy kb. semmi esélyem egy párkapcsolatra? Ha még azok is így vannak velem, így undorodnak tölem akik a legjobban ismerik a belsö tulajdonságaimat, értékeimet?



2016. febr. 10. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet simán csak degeneráltak a nő haverjaid. Nekem ha lenne egy nagyon ocsmány srác haverom, akkor sem ez lenne az első, ha meglátnak minket, hogy jajj ő csak egy haver!! Akkor mondanám csak, ha rákérdeznek, amúgy meg leszarnám, ki mit hisz rólunk.
2016. febr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínű. Ugyan ezt csinálják velem is. Nyilvános helyeken nem szoktak felvállalni, inkább elkerülnek.
2016. febr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amennyiben igen: szerinted ezek barátok?


Nyugodtan mondd meg legközelebb, hogy neked ez nem esik jól, és miért érzed bántónak. Hátha változtatnak rajta.

Ha nem segít, akkor ideje olyan barátok után nézni, akik nem szégyellnek.

2016. febr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyan nem láttam a tényleges szituációt, de az is lehet, hogy csak annyit szeretnének a környezeted tudtára adni, hogy ők is és te is szabad préda vagytok.


Persze lehet, hogy nem... De azért leírás alapján mindenképp fura helyzet.

2016. febr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 aperitif ***** válasza:
Most őszintén, te a barátodnak tartod azt, aki az ismerősei előtt magyarázkodik miattad, mert szégyell?
2016. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4essel értek 1 -et.
2016. febr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!