Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mivel magyarázható?

Figyelt kérdés

Karácsony előtti napokban úgy éreztem alakulóban van a kapcsolat egy nővel. Azt vettem észre hogy kedvel és tetszem neki. Én hónapok óta egyedül voltam, ő pedig egy rossz kapcsolatból volt úgymond kiszabadulóban. Ők ketten többször megbeszélték hogy hagyják egymást, de ez az úriember mindig elérte nála hogy újra és újra az ágyában kössön ki. Egyébként a férfival munkatársak és a fickó idősebb a csajtól, de csak ürítésre használja, és fel sem vállalja a csajt.


Velem ünnepek előtt talán bánatában kicsit közelebbi kapcsolatba került (nem történt semmi csak beszélgetés), de végig éreztem hogy nem igazán akarja velem, holott én türelmes lettem volna és tudtam volna várni rá. Ehelyett az idősebb pasit választotta, aki érzéseket nem mutat felé, kritizálja, lelkileg tönkreteszi. A fickó ronda és mindenben az én tulajdonságaim ellentéte.

Meg is jegyezte a csaj, hogy én sokkal emberibb vagyok mint ő, de mégis a rossz vonzza.


Szerettem volna a csajt, de nagyon hamar közölte hogy hagyjam békén és rossz húzás volt hogy a képbe kerültem.


A csaj nagyon okos, szép, sok mindenben hasonlítunk, de semmi esélyem nála, mert szerelmes.


A csaj 33, én 30, a pasi 45 éves.

Valahol csorbult az önbizalmam, hogy 33 éves nőnek inkább egy 45 éves férfi kell, aki elmondása szerint kibírhatatlan.


Kinek mi a meglátása?


2019. febr. 11. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyfelől valami baja lehet a nőnek pszichésen, ha egy ilyen pasival.

Másfelől, annyira sajnos mégsem jössz be neki, mert akkor nem koptatott volna le, hanem párhuzamosan csinálta volna a kettőt. Sajnos szerintem ez a legvalószínűbb forgatókönyv. 😶

2019. febr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de te se lehetsz észnél.. mégis mit akarsz egy ilyen nyilvánvalóan lelkinyomorék kapcsolatfüggő lábtörlőtől?
2019. febr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

* ha egy ilyen pasival van.

Bocsi, kimaradt az ige.

2019. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"ő pedig egy rossz kapcsolatból volt úgymond kiszabadulóban. Ők ketten többször megbeszélték hogy hagyják egymást, de ez az úriember mindig elérte nála hogy újra és újra az ágyában kössön ki."

Tényleg egy olyan ő miatt tipródsz, aki az első füttyentésre ugrik lecuppantani az "exe" bránerét?

Szerintem te csak eszköz voltál, a csaj "bosszút állt" a pasiján meg féltékennyé tette általad. Használt, elérte amit akart, és most visszatért a f........szingerhez.


Mondanám, fogd fel úgy, hogy volt egy jó dugásod, de ahogy olvasom, még az sem volt. Köpj hármat, és örülj a szerencsédnek, hogy nem kezdett el veled "járni" ez a bige, hogy aztán első alkalommal megcsaljon az öreg f.......szijával.

2019. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
"olyan nő miatt", bocs.
2019. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
1# nem kimondottan értek egyet. Lehet hogy azért koptatta le a kérdezőt a nő, mert nem akar szeretőt tartani ami végül is jó pont mert akkor nem olyan a nő. De ettől függetlenül még lehet teperni hátha észbe kap. Megérne a próbát.
2019. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Nők sajnos szeretik a agressziv bántalmazo rajtuk taposo faxikat akik csak cselédnek mosonőnek szexuális játéknak használják őket érzések nélkül,evvan..
2019. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
6-os, igen, ez is benne van a pakliban, bár szerintem akkor úgy koptatta volna le, hogy azért még legyen visszaút arra az esetre, ha szétmennek a pasijával.
2019. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
8# as. Én is most koptattam le egy potenciális személyt, pont ezért mert nem akartam a megalázó szeretői státuszba berakni. Persze jó lenne, szép lenne vele, de más okok is vannak a háttérben ami végett kénytelen voltam ezt a döntést meghozni.
2019. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Rockarc ***** válasza:

Nem a rossz vonzza, hanem szexualisan vonzobb nalad. A ketto kozott tegyunk kulonbseget, es akkor minden kirakos darab a helyere kerul. Ne a kinezettel es a belso ertekrenddel azonositsd a szexualis vonzalmat. Semmi koze hozza.


Az mas kerdes, hogy a holgy nem fog jol jarni, de ez legyen az o baja. Neki is meg kell tanulnia, hogy mik az arulkodo jelek, amik idoben figyelmeztetnek. Es nem, ez nem azt jelenti, hogy a te karjaidba kell omlania.


42F

2019. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!