Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya lányok ti, hogy boldogu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lányok ti, hogy boldogultok az életben?

Figyelt kérdés
És itt most nem a magukat csúnyának tartó,hanem a tényleg csúnya lányokat kérdezem. Mennyire érzitek azt, hogy el vagytok nyomva jó külsejű lányokkal szemben? Nem csak társkeresés, de bármilyen téren. Szerintem ezt az emberek mindenhol éreztetik. És teljesen azt érzem, hogy amíg nem tudom elfogadni magam így ,ahogy vagyok addig párkapcsolatba se mennék bele, rendesen sajnálnám az illetőt hogy velem kell mutatkozia miközben annyi szép lány van. Ha csinosan öltözködöm is, az is inkább nevetséges próbálkozásnak hat. Ezért inkább szeretnék csak elvegyülni,nehogy észrevegyenek.De így meg olyan semmilyen minden..:( Nektek sikerült ezen változtatni?Hogyan?

2019. febr. 8. 21:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
16%

Mit jelent az, hogy csúnya?

Talán a 200 kg-s zsírdisznó, bibircsókos görbehátú, selypítős emberkére gondolsz?

2019. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
7%
egy lánynak már tényleg nagyon igénytelen torzszülöttnek kell lennie, hogy senki se akarja megdugni....
2019. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
31%
Köszi jól. Letojom azokat, akik a külsőm miatt ítélkeznek. Semmivel sem érek kevesebbet, mint a szép lányok, sőt. Sokkal szebb/jobb pasikkal jöttem eddig össze, mint a szép ismerőseim, és velük ellentétben én teljesen gátlástalanul élvezem az életet is, a szexet is, és maradéktalanul boldog vagyok. Nem egyszer előfordult az is, hogy a szép lányok párjai is bepróbálkoztak nálam, vagy beszóltak a csajuknak, hogy miért nem olyan felszabadultak, vidámak, érdekesek, mint én. A lényeg belül van. :)
2019. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%

A 3. válasz az úgy kamu, ahogy van. :D

Kicsit még gyúrjál, mert nagyon átlátszó. :D

2019. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
hármas, remélem ez valami poén akart lenni :D
2019. febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
11%
Azért egy csúnya lány helyzete sem olyan rossz amíg fiatal, mert nem csak csúnya, de még egy átlagos külsejű és egzisztenciájú pasit is megszerezhet. Most érted, az hogy Brad Pitt nem őt választaná, az egy dolog, ezért nem fogok sajnálni senkit. Az van tényleg szar helyzetben, akinek senki sem jut, ezek pedig a csúnya pasik.
2019. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagyok az a nagyon-nagyon ronda csaj, inkabb csak "atlag alja" szint.


Bevallom, engem nem igazan zavar a dolog-jo, nyilvan, foleg fiatalabb koromban voltak ezen sirdogalos esteim, de, ugy gondolom, hogy "undorito" nem vagyok, igyekszem kihozni magambol a legjobbakat.


Az, hogy nem vagyok "szep" meg jol is jott, ""kenytelen"" voltam muveltseggel es normalis hozzaallassal kompenzalni a hianyossagaimat.


Ha ezek ellenere az adott hapsi nem tud tullepni azon, hogy az arcom nem teljesen harmonikus vagy epp csak akkora vagyok, mint egy kutya ulve, akkor azert a pasiert nem is kar.

2019. febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%

#4 #5

Ti is a boldog tudatlanok táborát erősítitek, akik azt gondolják a szép nőket sosem csalják meg csúnyákkal?

2019. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%

#8


D..gásra bárki jó. Az útszéli k..rvákat se a szépségük miatt d.gják.

Csak elég gyomor kell hozzá.

2019. febr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
20%
Létezik annyi smink hogy ne legyen vállalhatatlan egy nő. Szóval boldogulnak
2019. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!